Автосервісне обладнання

Професійне обладнання для автосервісу

Кожен СЦ комплектується різними пристроями для обслуговування авто в залежності від своєї спеціалізації. Але є певний набір обладнання для СТО, без якого не обійдеться жоден автосервіс. До них відносяться домкрати, міні АЗС, каністри для палива і пускозорядні пристрої. Більш того, багато моделей приладів знадобляться автолюбителям в дорозі.

Купити професійне обладнання для автосервісу

Домкрат

Підйомний пристрій, яке використовується для підняття кузова машини під час поломки або ремонту. Залежно від типу приводу можна купити домкрат для автосервісу:

 1. Механічний — підняття машини на висоту відбувається завдяки зусиллям оператора. Підходять для автомобілів вагою 1-2 тонни.
 2. Гідравлічний  — принцип його дії заснований на виробленні рідини під тиском, яка виштовхується в циліндр і проводить поршень в рух. Потрібні мінімальні зусилля користувача для підняття авто на висоту.
 3. Пневматичний  — вважається одним з найпотужніших. Підняття відбувається завдяки стислому повітрю без зусиль користувача. Прилад потрібно підключити до компресора, який живиться від електрики.

Ціна домкрата для легкового або вантажного автомобіля  безпосередньо залежить від специфіки механізму підняття.

Купити домкрат для автомобіля

Зарядний і пускозарядний пристрій для автомобілів

Пускозарядний пристрій — це прилад, за допомогою якого можна швидко зарядити акумулятор автомобіля. Такими апаратами можна користуватися самостійно навіть вдома, в зв'язку з цим відпадає необхідність регулярного відвідування шиномонтажу.

Пускозарядний пристрій для акумулятора авто — незамінний помічник автовласників в холодну пору року. На морозі моторне масло загусає, тому для прокрутки потрібно більше сил акумулятора, що призводить до його швидкої розрядки. ПЗУ — апарат, який заряджає акумулятори автомобілів різної категорії. Існують такі види приладу:

 1. Побутові — використовуються для легкових авто і працюють в діапазоні потужності 6-12 В. Недолік побутових моделей — відсутність спеціальних запобіжників.
 2. Професійні  — підходять для зарядки вантажних транспортних засобів, показники напруги & mdash; 12-24 В. Оснащуються захисною системою від короткого замикання.

При виборі зарядного і пускозарядного пристроїю необхідно враховувати, в яких умовах і для якого авто прилад буде застосовуватися.

Купити пускозарядний пристрій для авто

Міні АЗС і каністри для палива

В асортименті ТД «Укрсервіс» представлені такі типи обладнання:

 • водопоглинаючі фільтри;
 • ємності для палива з насосом;
 • кришки для резервуарів;
 • каністри для бензину на 5, 10, 20 літрів;
 • набори для перекачування палива;
 • пластикові ємності для дизельного палива.

Міні-АЗС широко застосовуються в сільськогосподарській та видобувній промисловості, так як вони дозволяють доставити паливо для дозаправки спеціалізованої техніки прямо на місце проведення робіт.

Купити ємності і каністри для палива

Купити автосервісне обладнання в Україні

В інтернет-магазині ТД «Укрсервіс» представлений широкий вибір сучасних пристроїв і інструментів для обслуговування та проведення ремонтних робіт на СТО. Ціна на обладнання для автосервісу залежить від виробника і набору функцій. Серед усього асортименту особливу увагу слід звернути на автосервісних продукцію виробництва Vulkan, Emiliana Serbatoi, Miol, GrandTool, Deca, Sigma, GROZ. Менеджери компанії допоможуть із вибором та нададуть персональні знижки.