Каталог товаров Cooper&Hunter - виробник кліматичної техніки

Немає товарів

Cooper&Hunter - виробник кліматичної техніки

Історія торгової марки COOPER HUNTER почалася ще в далекому 1916 році з перших розробок та продажів рідинних радіаторів, а також виробництва охолоджувачів кондиціонерів.

Ретельне вивчення потреб ринку, велика кількість інноваційних розробок, залучення найкращих спеціалістів для їх впровадження - і вже у 1960 році було освоєне виробництво роторних гвинтових компресорів, котрі по показникам відносно продуктивності та стабільності роботи в рази перевершували всі більш ранні моделі компресорів. Як наслідок, власне і почався рух бренду в бік впізнаваності та зростання його популярності.

Проте основне завоювання симпатій споживача по всьому світу почалося у 2003 році, коли виробництво було перенесено і за межі США.

На даний момент представницькі центри бренду розміщуються по всьому світі, а не лише в Америці: це і в Європі, і в Австралії, і Азії.

Завдяки рішенню про розширення географії виробництва COOPER HUNTER відбулося помітне зміцнення позицій компанії як виробника сучасної та надійної кліматичної техніки.

Також цей крок дозволив укладати більшу кількість контрактів із більшою кількістю інших світових брендів на постачання лише найкращих комплектуючих для виробництва техніки власної торгової марки.

Асортимент

Запити споживача і зростання його споживацьких можливостей – визначили послідуючий динамічний розвиток бренду. На цей час компанія займається виробництвом техніки по наступним напрямам:

  • кондиціонери (настінні моделі, мобільні моделі для віконного кріплення, касетні, канальні, тобто охоплення споживача надзвичайно широке, виробляються як побутові кондиціонери, так і промислового рівня)
  • техніка, що використовується для зволоження повітря
  • осушення та очистка повітря
  • системи для очищення води, побутові кулери, та кулери промислового використання
  • конвектори та обігрівачі (інфрачервоні)

Гарантовано висока якість

Кожна із категорій техніки тестується по великій кількості показників на якість збірки, працездатність, а також на відповідність до світових екологічних вимог. Проходить тестування і по технічним вимогам кожної з країн, на ринок яких планується постачати техніку. Тобто виробник робить все, щоб його техніка була надійною та функціональною.

Виробництва компанії оснащені лабораторіями із відтворенням реальних температурних умов (діапазон від – 30° С та до + 54° С), що дозволяє проводити тестування із максимальною точністю та виробляти кліматичне обладнання, котре в повній мірі відповідає заявленим характеристикам.

Проте основним напрямом компанії COOPER HUNTER, не дивлячись на дуже широкий асортимент продукції, що виробляється – є виробництво саме кондиціонерів.

Кондиціонери COOPER HUNTER. Збірка, комплектуючі
У 2017 році компанією було укладено контракт іх таким виробничим гігнтом, як Zhuhai Vino Environmental Technology Equipment, котрий відомий використанням  комплектуючих від Daikin, Hitachi, а також Toshiba, це дало ще більший поштовх до розвитку і розробки нових, удосконалених моделей кондиціонерів, найбільш затребувані із яких присутні у нашому інтернет-магазині.


 

Характеристики товара...
Отзывы...