Дрилі STANLEY

Купити
Тип інструменту: дриль
Клас інструменту: професійний
Тип живлення: мережа
Потужність, Вт: 550
Діаметр свердління в дереві, мм: 25
Діаметр свердління в металі, мм: 10
Купити
Тип інструменту: дриль ударний
Клас інструменту: професійний
Тип живлення: мережа
Потужність, Вт: 700
Діаметр свердління в дереві, мм: 30
Діаметр свердління в металі, мм: 13
Купити
Тип інструменту: дриль ударний
Клас інструменту: професійний
Тип живлення: мережа
Потужність, Вт: 600
Діаметр свердління в дереві, мм: 25
Діаметр свердління в металі, мм: 13
Купити
Тип інструменту: дриль ударний
Клас інструменту: професійний
Тип живлення: мережа
Потужність, Вт: 800
Діаметр свердління в дереві, мм: 32
Діаметр свердління в металі, мм: 13
Немає в наявності Арт: 1460

5 054 грн.

Купити
Тип інструменту: дриль-міксер
Клас інструменту: професійний
Тип живлення: мережа
Потужність, Вт: 1400
Діаметр свердління в дереві, мм: немає даних
Діаметр свердління в металі, мм: немає даних
Показано з 1 по 5 із 5 (всього 1 сторінок)

Дрилі Stanley - електроінструмент, який знайшов застосування практично повсюдно. З однаковим успіхом дриль Stanley використовується і професіоналами, і в побуті. Легко і швидко висвердлити велику кількість отворів під кріплення, відремонтувати меблі, тощо - інструмент цього виробника впорається з будь-яким завданням однаково успішно. А дриль-міксер ще і допоможе перемішати розчин або клейову суміш - тобто плиточники і штукатури також можуть оцінити якість цього виду продукції торгової марки STANLEY. Інструмент надійний, простий в експлуатації і довговічний.

Купити дриль Стенлі в Україні можна в інтернет-магазині e-ukrservice.com. Ми пропонуємо тільки найпопулярніші моделі, про надійність яких можемо заявити з упевненістю завдяки власним сервісного центру. Будь-яка Stanley дриль поставляється нами безпосередньо від виробника. ТД Укрсервіс є офіційним дилером продукції ТМ STANLEY на території України, завдяки чому ви можете електро дриль Стенлі купити за низькою ціною. В асортименті нашої компанії є як дриль ударна професійна цього бренду, так і професійні безударні дрилі Стенлі. У нас кожен клієнт зможе почитати на дриль Stanley відгуки від реальних покупців і вибрати інструмент необхідної потужності та інших технічних характеристик.

Як вибрати дриль

Перш, ніж дриль Стенлі купити - точно не буде зайвим вивчити наступні моменти:

  • Потужність. Основний показник. Саме потужність диктує можливості дрилі: чим цей показник вищий, тим ширший спектр роботи здатна виконати дриль. Але при цьому не слід забувати, що велика потужність інструменту = більша його вага і більші габарити.
  • Регулювання оборотів. Функція дозволяє без проблем працювати з кріпильними елементами, які накручуються. Значно підвищується ефективність інструменту.
  • Тип редуктора. Від цього параметра залежить не тільки надійність інструменту, але і його практичність під час виконання роботи. Дриль Стенлі оснащується двома типами редукторів: одно- і двохшвидкісним (швидкість збільшується за допомогою додаткових придаткових ланок).
  • Тип патрона. Стенлі дриль буває з кулачковим або ж швидкозатискним патроном. Перший варіант - більш дешевий і більш популярний. Ідеальна така дриль при роботах, які не вимагають часту зміну свердла. Швидкозатискний патрон, в свою чергу буде оптимальний, якщо така зміна аксесуарів все-таки необхідна.

Купити професійну дриль STANLEY за лояльною ціною

Якщо вам необхідна дриль професійна за порівняно невелику вартість, або ви хочете недорого дриль міксер купити, звертайтеся в наш інтернет-магазин. Ми пропонуємо найвигіднішу ціну на електроінструмент та обладнання від брендів зі світовим ім'ям, в числі яких і ТМ STANLEY. Кожен інструмент з нашого асортименту поставляється на територію України офіційно, ніякого «сірого» імпорту. Крім усього іншого ТД Укрсервіс здійснює повне гарантійне та післягарантійне обслуговування у власному авторизованому сервісному центрі. Оперативна доставка в усі регіони країни забезпечується популярними транспортними компаніями.