Електролобзики BOSCH

На складі Арт: 1082

3 298 грн. 3 827 грн.

Купити
Тип живлення: мережа
Споживана потужність, Вт: 710
Глибина пропилу в дереві, мм: 80
Глибина пропилу в сталі, мм: 10
Глибина пропила в кольоровому металі, мм: 20
Довжина ходу полотна, мм: 20
На складі Арт: 183

2 238 грн. 2 597 грн.

Купити
Тип живлення: мережа
Споживана потужність, Вт: 500
Глибина пропилу в дереві, мм: 70
Глибина пропилу в сталі, мм: 6
Глибина пропила в кольоровому металі, мм: 10
Довжина ходу полотна, мм: 20
Немає в наявності Арт: 559

10 527 грн.

Купити
Тип живлення: мережа
Споживана потужність, Вт: 780
Глибина пропилу в дереві, мм: 150
Глибина пропилу в сталі, мм: 10
Глибина пропила в кольоровому металі, мм: 20
Довжина ходу полотна, мм: 26
Показано з 1 по 3 із 3 (всього 1 сторінок)

Електролобзики Bosch – інструмент, який стане чудовим помічником при фігурному чи прямому розкрої деревини. Лобзик bosch може з успіхом розпиляти не тільки композитні матеріали з деревини, а й полівінідхлоридні (ПВХ) вироби, металопрофіль, вироби та полотно з алюмінію, труби з міді, леговану сталь, керамічну плитку. Корпус лобзика ідентифікує належність інструменту до певного класу використання. Bosch лобзики, корпус яких виконаний у синьому кольорі, відносяться до професійної серії електроінструменту. Лобзики Бош зеленого кольору призначені для побутового використання.

Якщо ви шукаєте надійного продавця з добрими цінами на лобзики цього виробника, відвідайте e-ukrservice.com. У нашому онлайн-каталозі представлені найбільш продуктивні та затребувані моделі електроінструменту. Компанія Укрсервіс є офіційним дилером продукції ТМ BOSCH на території України завдяки цьому будь-який Bosch лобзик з нашого асортименту – це оригінальна продукція з гарною гарантією виробника.

Електричний лобзик Bosch: переваги

 • Чудова продуктивність.
 • Потужність, заявлена ​​виробником, відповідає реальним показникам.
 • Маятниковий хід. За допомогою тонкого регулювання лобзик можна налаштувати під певний матеріал. Дозволяє полотну окрім стандартних рухів «вгору/вниз» виконувати лінійно-поступальні рухи. Це значною мірою полегшує роботу з деревиною.
 • Пиловідвідний патрубок дає можливість легко приєднати пилосос, тим самим забезпечується чистота робочої зони.
 • Якісна підошва з литого алюмінію, що відливається під впливом тиску. Покращує ковзання та забезпечує надійний упор під час розкрою матеріалу.
 • Деякі моделі обладнані функцією плавного запуску. Особливо корисна вона при розпилюванні матеріалів великої щільності та твердості.
 • Регулювання оборотів. Більшість моделей лобзиків БОШ у своєму арсеналі мають функцію регулювання кількості ходів.
 • Функція Low Vibration з лінійним балансуванням знижує рівень вібрації під час роботи.
 • Функція CutControl гарантує максимальну точність розпилу лобзиком, задати необхідний напрям і глибину.
 • Швидка заміна пильного полотна забезпечується системою Bosch-SDS.
   

Лобзик Bosch має всі необхідні технічні можливості та характеристики для максимально точного розкрою матеріалу. Набір функцій та показників, звичайно ж, варіативний, але виняткова надійність та коректність роботи електроінструменту статична для всіх моделей. При цьому Бош лобзик цілком доступний для покупки, оскільки цінова політика виробника дуже виважена та розумна.

Де електролобзики Bosch купити за вигідною вартістю та з доставкою по Україні

Компанія Укрсервіс пропонує своїм клієнтам найлояльніші ціни на маятникові пилки (лобзики) виробництва ТМ BOSCH. Кожен лобзик Бош з нашого асортименту постачається на територію України офіційно, ми безпосередньо працюємо у виробником, тому пропонуємо найрозумніші ціни на всю продукцію бренду та здійснюємо гарантійне та післягарантійне її обслуговування на майданчику власного сервісного центру Укрсервіс. Доставка замовлень проводиться навіть у найвіддаленіші куточки країни за допомогою популярних транспортних компаній.