Фарбопульти FORTE

Немає в наявності Арт: 1761

1 443 грн. 2 170 грн.

Купити
Клас інструменту: побутовий
Діаметр сопла, мм: 1.5
Витрата фарби, л / хв: 0.18
Макс. в'язкість фарби: 70 DIN
Розпилення: пневматичне
Система розпилення: немає даних
Показано з 1 по 1 із 1 (всього 1 сторінок)

Фарбопульт Forte – надійний електроінструмент для частого побутового використання. Застосовується при ремонтних роботах, для фарбування досить великих площ водно-крейдовими, лакофарбовими або водно-вапняними складами. Фарбопульт знайшов застосування і в будинку, і в саду. Рівномірне нанесення забезпечується за допомогою поршня. Порція суміші захоплюється поршнем і виштовхується через сопло. Здавалося б – простіше простого, механізм нанесення гранично зрозумілий. Але за цією простотою криється комфортне і швидке фарбування поверхонь у порівнянні зі звичними для всіх способами. Плюс покриття виходить рівномірним, без просвітів, і необхідності багаторазового нанесення фарби – фарбопульти Forte не тільки полегшують процес, але й допомагають заощадити склад, що фарбує.

Купити фарбопульти цього виробника можна на e-ukrservice.com. У нашому асортименті лише найпродуктивніші та якісні моделі обладнання. Компанія Укрсервіс є офіційним дилером продукції ТМ FORTE на території України, тому наші ціни завжди залишаються приємними для клієнта. Фарбопульт Forte sg 750b – незамінне обладнання, здатне працювати навіть з агресивними складами. Невелика витрата фарби, тиск 0.2 атмосфери на виході з можливістю регулювання подачі фарби, забезпечить комфортну, економну і коректну роботу фарбопульта.

Фарбопульт Форте: переваги

  • Легка вага.
  • Компактні розміри.
  • Місткий резервуар для фарби.
  • Матеріал резервуару – метал.
  • Вбудований компресор забезпечує стабільну подачу повітря.
  • Інтуїтивно зрозуміла та проста заправка.
  • Працює із фарбами в'язкості рівня 70 DIN.
  • Діаметр сопла дозволить нанести покриття максимально точно, практично ювелірно.

Фарбопульти побутові електричні Forte підходять як досвідченішим майстрам, так і людям, які беруть такий електроінструмент в руки вперше в житті. Достатньо мати мінімальне розуміння принципу роботи і по можливості ознайомитися в інструкції та рекомендації виробника. Без складнощів фарбопульти Forte справляються з фарбуванням матеріалів, які без належної обробки здатні увібрати велику кількість фарби – з дерев'яною поверхнею, наприклад. Абсолютно не вимагає фарбкопульт електричний цього виробника будь-яких специфічних умов експлуатації, гранично прості і умови зберігання. Фарбопульти побутові Форте працюють стабільно, зрозумілі та продуктивні. Така собі «робоча конячка» за досить бюджетну ціну.

Де можна Forte фарбопульт купити недорого та зі швидкою доставкою по Україні.

Коли ви вибираєте побутові електричні фарбопульти - краще звертатися до фахівців, тому що тільки людина, яка має повну картину ринку, здатна порадити найкращу модель за вигідною вартістю. Компанія Укрсервіс вже більше 20 років постачає на територію України найнадійніші та найдовговічніші моделі електроінструменту за лояльною ціною. Ми предметно знайомі з кожним з виробників і точно знаємо, які моделі краще зарекомендували себе, оскільки забезпечуємо гарантійне та післягарантійне обслуговування товару з асортименту магазину на майданчику власного сервісного центру Укрсервіс. Доставка замовлень здійснюється навіть у найвіддаленіші куточки України популярними транспортними компаніями.