Фарбопульти Сталь

Купити
Клас інструменту: побутовий
Діаметр сопла, мм: 1.0
Витрата фарби, л / хв: 0.25
Макс. в'язкість фарби: 70 DIN
Розпилення: безповітряне
Система розпилення: немає даних
Немає в наявності Арт: 1076

1 170 грн.

Купити
Клас інструменту: побутовий
Діаметр сопла, мм: 2.0
Витрата фарби, л / хв: 0.18
Макс. в'язкість фарби: 70 DIN
Розпилення: пневматичне
Система розпилення: немає даних
Показано з 1 по 2 із 2 (всього 1 сторінок)

Фарбопульт Сталь стане добрим помічником у господарстві. Незважаючи на досить бюджетну вартість електроінструмент має всі необхідні характеристики для якісного та економного нанесення фарби. Застосовується в побуті для постійного використання. Фарбопульт побутовий електричний цього виробника гранично простий в експлуатації - з роботою впорається навіть новачок. Достатньо базових знань механізму роботи.

Купити фарбопульти електричні Сталь можна на e-ukrservice.com. Ми є офіційним дилером ТМ СТАЛЬ на території України. Завдяки цьому на фарбопульти Сталь ціна в нашому електронному каталозі залишається лояльною до покупця. В асортименті Укрсервіс тільки найзатребуваніші та найнадійніші моделі: фарбопульт Сталь Ф 750 П, а також легкий і компактний фарбопульт Ф 100 П. Ці фарбопульти побутові, мають достатню потужність для виконання повсякденних фарбувальних робіт у будь-якому домоволодінні.

Фарбопульт електричний СТАЛЬ: переваги

  • Легка вага.
  • Ергономічна форма.
  • Проста експлуатація, обслуговування та зберігання.
  • Надійний пластик.
  • Місткий резервуар для фарбуючої суміші.
  • Модель Ф 100 П виносним компресором не комплектується, він є у моделі Ф 750 П.
  • В'язкість фарби з якою фарбопульти бренду працюють коректно дорівнює 70 DIN.
  • Розташування резервуару для фарбуючого складу – нижнє.
  • Розпилення може бути пневматичним або безповітряним залежно від моделі фарбопульта.

Електричні фарбопульти цієї торгової марки є незамінними при фарбуванні стін водоемульсійною фарбою, різних поверхонь акриловими або олійними фарбами. Але для фарбування автомобіля їх використовувати не рекомендується – ідеальним для таких покриттів буде обладнання з робочим тиском 0,7 бар, побутовий фарборозпилювач Сталь цим показанням не відповідає.

Де можна купити фарбопульти Сталь за вигідною ціною і з доставкою по Україні.

Компанія Укрсервіс пропонує своїм клієнтам фарбопульти побутові електричні за гарною вартістю та з доставкою по всій території України. Наші фахівці нададуть всю необхідну інформацію щодо моделей фарборозпилювачів цієї торгової марки. У нас ви зможете купити фарбопульт Сталь Ф 750 П з офіційною гарантією від виробника та в гарній комплектації. Також на сайті ТД Укрсервіс ви можете почитати на фарбопульт Сталь Ф 750 П відгуки від реальних користувачів.