Газонокосарки Black Decker

Купити
Тип газонокосарки: акумуляторна
Клас: професійний
Напруга акумулятора, В: 18+18
Площа обробки, кв.м: 250
Ширина захоплення, см: 33
Висота стрижки, min-max: 25-65
Купити
Тип газонокосарки: мережева
Клас: професійний
Потужність, Вт: 1200
Потужність, к.с.: 1.6
Площа обробки, кв.м: 300
Ширина захоплення, см: 32
Купити
Тип газонокосарки: мережева
Клас: побутовий
Потужність, Вт: 1200
Потужність, к.с.: 1.6
Площа обробки, кв.м: 300
Ширина захоплення, см: 32
Показано з 1 по 3 із 3 (всього 1 сторінок)

Газонокосарка Black & Decker зарекомендували себе як садова техніка виняткової надійності і довговічності. Постійне впровадження новаційних підходів до конструювання та використання кращих, вже усталених технологій на виробництві, робить продукцію ТМ Black&Decker одним з флагманів ринку. Потужність, зручність, сучасний дизайн, якісна збірка, матеріали та комплектуючі - ознаки, якими володіє будь-яка Black & Decker газонокосарка.

Газонокосарки виробника - незамінний помічник у роботі, техніка, яка точно не підведе і буде коректно функціонувати довгі роки. Ідеальна компоновка всіх ключових параметрів робить газонокосарки Black Decker безумовними лідерами споживчих симпатій.

Якщо ви доглядаєте нову газонокосарку, відвідайте онлайн каталог магазину Укрсервіс. Асортимент нашого магазину представлений багатим вибором садової техніки, в тому числі на e-ukrservice.com присутні найкращі оригінальні газонокосарки Блек Декер. Ми на ринку України вже більше 20 років, і точно знаємо, яка газонокосарка надійніша. Досвідчені консультанти допоможуть вам вибрати кращу техніку від світових виробників, в числі якої, поза сумнівом і газонокосарка black and decker. Ви зможете підібрати і купити газонокосарку по заданих параметрах потужності і в багатій комплектації. ТД Укрсервіс - офіційний імпортер продукції Black + Decker на території України.

Газонокосарка Black Decker: які переваги можна виділити

  • Універсальність. Можливість використання техніки в різних умовах, газонокосарці буде легко працювати навіть за торішній траві, в умовах, коли газон мокрий. Нерівний ландшафт також не стане проблемою для цієї садової техніки.
  • Якісні матеріали. При виготовленні корпусу використовується високостійкі до ударам пластик, травосборник виконується в двох варіантах, в залежності від моделі і лукові: пластиковий або комбінований (надміцна тканину + пластик).
  • Знижено рівень шуму і вібрації техніки під час роботи. Газонокосаркою тепер працювати в рази легше. Безпека. Реалізована за допомогою кнопки екстреного гальма на рукоятці, ця ж кнопка захищає обладнання від випадкового пуску.

Black + Decker - газонокосарка, в якій продумані всі деталі, і всі можливі ситуації. Тому її робота ефективна і максимально безпечна.

Інновації в конструюванні травокосарок виробника

  • Система Compact & Go. Система відповідає за пресування трави в травозбірник. Завдяки цій технології травосборник заповнюється в рази довше.
  • EdgeMax - завдяки цьому рішенню газонокосарка блек Декер здатна акуратно обкосити навіть бордюр. Оператор зможе наблизити техніку до бордюру на мінімальну відстань, і якісно зрізати траву.
  • E-Drive (електроніка останнього покоління) регулює крутний момент газонокосарки пропорційно товщині трави. Швидкість регулюється і фіксується автоматично.

Купити газонокосарку Black + Decker за доступною вартості і з доставкою по Україні

Якщо вам дорогий ваш час, і ви не хочете його витрачати на пошуки по-справжньому надійної садової техніки - звертайтеся e-ukrservice.com. Ми пропонуємо увазі своїх відвідувачів тільки найвдаліші моделі газонокосарок Блек Декер за лояльною ціною. Крім оригінальної техніки клієнти ТД Укрсервіс отримують професійну консультацію наших фахівців, швидку обробку замовлення і доставку в будь-який населений пункт України.