Газонокосарки HONDA

Немає в наявності Арт: 80332

17 698 грн.

Купити
Тип газонокосарки: бензинова
Клас: побутовий
Потужність, Вт: 3300
Потужність, к.с.: 4.4
Площа обробки, кв.м: 600
Ширина захоплення, см: 41
Купити
Тип газонокосарки: бензинова
Клас: професійний
Потужність, Вт: 3300
Потужність, к.с.: 4.4
Площа обробки, кв.м: 1500
Ширина захоплення, см: 47
Показано з 1 по 2 із 2 (всього 1 сторінок)

Газонокосарка Honda - продукція японського бренду, репутація якого не викликає сумнівів у споживача вже довгі роки. Постійне впровадження інновацій, нескінченні розробки і удосконалення вже наявної бази знань конструювання техніки цього бренду гарантують довговічність будь-якого її виду. Не виняток і Honda газонокосарки.

За своєю суттю, газонокосарка Хонда - це вже не просто агрегат, який допомагає прибрати траву, це техніка, що відрізняється високою продуктивністю, величезною кількістю опцій, доведеної до досконалості конструкцією. Плюс Honda газонокосарка досить проста в управлінні і обслуговуванні.

ТМ Хонда випускає газонокосарки двох видів:

  • Газонокосарка електрична - завдяки надійному однофазному двигуну агрегат повністю захищений від різноманітних перепадів в електропостачанні і від можливих перевантажень. Привабливий дизайн, відсутність вихлопних газів, мала вага - з такою газонокосаркою впорається навіть людина з невеликою фізичною підготовкою. Ідеальні Хонда газонокосарки для літніх людей - привести газон в повний порядок практично без зусиль завдяки електричній газонокосарці японського бренда цілком реально.
  • Газонокосарка бензинова - агрегат з бензиновим приводом оснащений потужним двигуном власного виробництва ТМ. Камера згоряння вдосконалена, завдяки цьому паливо згорає повністю, вихлопні гази виробляються в мінімальній кількості. Автоматичний стартер + регулятор дросельної заслінки також стали одним з конструкційних рішень при розробці травокосилок Хонда. За рахунок системи легкого старту витрата палива істотно знижена - завести газонокосарку можна без особливих складнощів в будь-яку погоду.

Газонокосарки Хонда купити можна на e-ukrservice.com. Ми є офіційним дилером продукції ТМ Honda на території України, тому наші ціни лояльні, а обладнання і техніка бренду в нашому каталозі виключно оригінальні. Будь-яка газонокосарка бензинова Хонда купити яку в Укрсервіс можна за розумною вартістю, або ж Хонда газонокосарка з живленням від мережі поставляється з офіційною гарантією виробника і всіма необхідними сертифікатами відповідності продукції. Ніякого «сірого» імпорту, ми на ринку України вже більше 20 років, і працюємо виключно в рамках законодавства країни.

Переваги травокосарок Хонда

  • Якісні матеріали і збірка.
  • Постійне впровадження інноваційних напрацювань брендом при конструюванні нових моделей техніки.
  • Жорсткий контроль виробництва і випробування газонокосарок в умовах екстремальних навантажень.
  • Вдала конструкція: порівняно невелика вага техніки. Будь-яка, в тому числі, і газонокосарка honda самохідна - відрізняється малою вагою в своєму класі.
  • Форма агрегатів - ергономічна, розміри - компактні.

Де придбати недорогі газонокосарки бензинові самохідні Honda, несамохідні, або мережеві

Компанія Укрсервіс пропонує своїм клієнтам купити газонокосарку по самій лояльній вартості на ринку України. У нас ви зможете, в тому числі, купити газонокосарку в кредит на зручний для вас термін. Розстрочка надається банками-партнерами: Приватбанк і Монобанк. Доставка здійснюється навіть у найвіддаленіші куточки всіх регіонів України популярним транспортними компаніями. Також наші фахівці надають вичерпну консультацію і допомагають з підбором оптимальної моделі травокосарки для газону.