Конвектори ЭЛНА

Купити
Нагрівальний елемент: голчастий
Макс. потужність, кВт: 1.0
Режими роботи: один режим
Макс. площа обігріву, кв.м: 10
Регулювання потужності: немає
Функції: термостат; регулювання температури
Показано з 1 по 1 із 1 (всього 1 сторінок)

Конвектор Елна – продуктивне та якісне опалювальне обладнання від вітчизняного виробника. Характеризується як основне джерело тепла, або як додаткове. Конвектори бренду мають досить великий попит на ринку в силу оптимального поєднання ціни та якості. Конвектори обігрівачі Елна знайшли застосування у створенні комфортних умов у різних приміщеннях: починаючи від невеликих офісів, складів і закінчуючи житловими приміщеннями.

Купити електричний конвектор на кращих в Україні умовах можна відвідавши інтернет-магазин e-ukrservice.com. Компанія Укрсервіс є офіційним дилером продукції ТМ ЕЛНА на території України, тому наші ціни є прийнятними для всіх категорій споживача. Кожен конвектор електричного бренду в нашому каталозі є оригінальним обладнанням і поставляється з офіційною гарантією виробника.

Елна конвектор: переваги та особливості

  • Ефективний обігрів.
  • Економічне споживання електроенергії.
  • Голчастий нагрівальний елемент (два стіч-нагрівачі).
  • Захист конвектора від перегріву.
  • Надійний термостат Дуже важлива відмінність конвекторів Елна. Допомагає правильно підтримувати температуру на заданому рівні.
  • Стильний дизайн. Обігрівач конвектор завдяки обтічній ергономічній формі відмінно поєднуватиметься з будь-якою обстановкою.
  • Невеликі габарити та вага.
  • Універсальний монтаж Можна за допомогою кронштейна закріпити конвектор на стіні, або встановити на підлогу (спеціальні опори йдуть в комплекті).

Виробник гарантує жорсткий контроль на всіх етапах виробництва, тому на конвектор Елна відгуки суто позитивні, служить обладнання бездоганно довгі роки, незважаючи на бюджетну вартість.

Де можна купити електричні конвектори ЕЛНА вигідно і з доставкою по Україні.

Щоб конвектор обігрівач купити за адекватною вартістю, відвідайте інтернет магазин ТД Укрсервіс. Ми вже понад двадцять років є лідерами постачання кліматичного обладнання виробництва зарубіжних та вітчизняних торгових марок. Наші фахівці нададуть професійну консультацію та допоможуть розрахувати необхідну потужність обігрівача. Оперативне оформлення замовлення та оперативна його передача до офісу транспортної компанії для подальшої доставки до будь-якої точки України – гарантовані.