Культиватори GLORIA

Купити
Тип культиватора: Электрический
Ширина обробки, см: 10
Глибина обробки, см: 8
Потужність двигуна, Вт: 400
Вага культиватора, кг: 3,84
Комплектація:
Показано з 1 по 1 із 1 (всього 1 сторінок)

Культиватор Gloria garden – компактний та легкий інструмент. Призначається для розпушування ґрунту у важкодоступних місцях та для видалення бур'янів. Використання культиватора допомагає стимулювати зростання та розвиток необхідної кількості мікроорганізмів. Зробити щільний грунт більш легким і дрібнозернистим, обробити край городу, клумби, прополоти максимально точно і з мінімальними зусиллями – культиватори бренду все це виконають у кращому вигляді. Також хороший культиватор електричний ручний при використанні в теплицях.

Купити культиватор Gloria оригінальної німецької якості можна на сайті e-ukrservice.com. Ми є офіційним дилером продукції ТМ GLORIA на території України, тому здатні запропонувати найлояльніші ціни на всю лінійку продукції бренду, у тому числі й на культиватор Gloria garden boy. Виробник характеризується чудовою якістю техніки, працює відповідно до стандартів якості DIN ISO 9001.

Культиватор Глорія: переваги

  • Розпушування ґрунту якісне, глибина до 80 мм.
  • Шість загартованих металевих спиць. При виході з ладу однієї чи кількох – повна заміна комплекту не потрібна.
  • Надійний двигун достатньої потужності.
  • Електронний захист від навантаження.
  • Штанга виготовлена із легкосплавного алюмінію, що значно зменшує вагу електроінструменту.
  • Редуктор планетарний з металокераміки високої міцності.
  • Висота штанги регульована.

Завдяки ергономічній формі та легкій вазі з культиватором Gloria впорається навіть людина крихкої статури. Роботу електроінструменту високо оцінили у тому числі дачники передпенсійного та пенсійного віку. Перевозити легко – вага лише 3.8 кілограма. Такий ручний культиватор з живленням від мережі в десятки разів ефективніший за звичні для всіх сапки, при цьому ефективність збільшена, а трудовитрати знижені.

Культиватор електричний ручний від Gloria займає мало місця. Дуже компактний, не вимагає будь-яких особливих умов зберігання, невибагливий і простий в обслуговуванні. Безпечний – усі металеві деталі якісно ізольовані від мережі.

Де можна придбати електричний ручний культиватор Gloria з доставкою по Україні.

Компанія Укрсервіс – надійний постачальник електроінструменту та обладнання від найкращих брендів, серед яких, безперечно, знаходиться і торгова марка GLORIA. Ми пропонуємо найвигідніші ціни на культиватори. За допомогою доставки популярними транспортними компаніями відвідувачі інтернет-магазину Укрсервіс мають можливість купити культиватор Глорія в Запоріжжі, Києві, Херсоні. Ми організуємо доставку вашого замовлення в будь-який, у тому числі найвіддаленіший куточок країни.