Культиватори MCCULLOCH

Немає в наявності Арт: 81308

9 549 грн.

Купити
Тип культиватора: Бензиновый
Потужність двигуна, к.с.: 2.0
Ширина обробки, см: 44
Глибина обробки, см: 20
Тип редуктора: Цепной
Кількість передач: 1 вперед
Показано з 1 по 1 із 1 (всього 1 сторінок)

Культиватор McCulloch – надійна техніка для роботи на городі та в саду. Здатний швидко обробити грядки, клумби, різні ділянки. Рекомендована площа обробки – до 6 соток. Глибина розпушування складає 20 сантиметрів. Освоїти управління дуже просто. Культиватор Маккалох відрізняється продуманим дизайном та порівняно невеликими габаритами. Агрегат здатний коректно функціонувати довгі завдяки якісному складанню та комплектуючим. Відрізняється чудовою ремонтопридатністю. Культиватори виробника в обов'язковому порядку проходять тестування та передпродажну діагностику.

Якщо ви шукаєте надійний інтернет магазин з добрими цінами на культиватори бензинові McCulloch відвідайте e-ukrservice.com. Ми є офіційним дилером торгової марки MCCULLOCH на території України, тому пропонуємо найвигідніші ціни на всю лінійку техніки та обладнання. Також компанія Укрсервіс забезпечує обслуговування всіх товарних позицій виробника із онлайн-каталогу. Кожен культиватор бренду поставляється на територію країни офіційно, жодного «сірого» імпорту – ми працюємо виключно у правовому полі та відповідно до законодавства України. У нас ви зможете купити культиватор недорого та з гарною гарантією виробника.

Культиватор бензиновий McCulloch: сфера застосування

  • Розпушування ґрунту на відкритих ділянках.
  • Обробіток ґрунту в теплиці.
  • Аерація.
  • Боротьба з бур'янами.
  • Обробка міжрядь плодово-ягідних культур у розплідниках.
  • Застосовується під час роботи у квітниках.

Достатньо вдалою моделлю є бензиновий культиватор MFT 44-100. Відрізняється можливістю регулювання ширини обробки. Регулювання здійснюється завдяки фрезам культиватора, які є знімними. Надійний двигун потужністю 2 л. дозволяє агрегату без особливих складнощів впоратися навіть із цілиною. Але для оптимального ступеня обробітку ґрунт необхідно обробити два – три рази. Протягом години культиватором можна розпушити 1.5 – 2 сотки місця навіть зі «складним» грунтом. Використання культиватора можливе навіть користувачами з тендітною статурою. Конструкція розроблялася у своєму дизайн-бюро США з урахуванням всіх можливих нюансів під час експлуатації. Тому агрегат гранично простий в управлінні та обслуговуванні.

Де можна купити бензиновий культиватор в Україні

E-ukrservice.com – компанія, яка знаходиться на ринку України вже понад двадцять років. Ми достеменно знаємо, яка техніка зарекомендувала себе як надійна. Наша політика ціноутворення є максимально лояльною до клієнта та знаходиться у повній відповідності до рекомендацій виробника. ТД Укрсервіс пропонує купити культиватор MCCULLOCH за найвигіднішою в Україні вартістю та з оперативною доставкою замовлення до всіх регіонів популярними транспортними компаніями.