Культиватори SADKO

Немає в наявності Арт: 80487

14 580 грн.

Купити
Тип культиватора: Бензиновый
Потужність двигуна, к.с.: 3.5
Ширина обробки, см: 38
Глибина обробки, см: 16
Тип редуктора: Червячный
Кількість передач: 1 вперед
Показано з 1 по 1 із 1 (всього 1 сторінок)

Культиватор Sadko – надійна садова техніка бюджетного сегменту. Культиватори цього виробника допомагають якісно і, що найголовніше, з мінімальними витратами праці обробити грунт на городі, в саду, в теплиці, в розпліднику рослин. Набір технічних характеристик робить Sadko культиватор незамінним помічником людей, які працюють на землі і з землею.

Якщо ви шукаєте якісний та порівняно недорогий культиватор, ознайомтеся з асортиментом інтернет-магазину e-ukrservice.com. Ми є офіційним дилером продукції ТМ SADKO на території України, тому бензинові культиватори цього бренду в нашому каталозі пропонуються за найбільш адекватними цінами на ринку. Однією з найбільш затребуваних моделей виробника є бензиновий культиватор Sadko T-380 B&S. Техніка поставляється на територію країни із гарною гарантією виробника. Компанія Укрсервіс на майданчику власного сервісного центру здійснює гарантійне та післягарантійне обслуговування техніки з асортименту.

Культиватор Садко: сфери застосування

  • Розпушування ґрунту. Культиватором можна без проблем розпушити навіть важкий, цілинний ґрунт.
  • Насичення ґрунту киснем (аерація). Особливо актуально на ділянках із глинистим, щільним ґрунтом.
  • Підгортання. Завдяки компактним розмірам та маневреності Садко культиватор акуратно та якісно підгортає ряди рослин.
  • Культиватори Садко відмінні помічники у боротьбі з бур'янами. Завдяки порівняно невеликій вазі та габаритам – знищення бур'янів проходить комфортно для оператора агрегату.

Садко культиватори дуже добре себе зарекомендували на ринку країни, і користуються визнанням споживача. Причин такої популярності багато, але основними є:

  • чудова якість складання та комплектуючих;
  • відмінні експлуатаційні характеристики;
  • сертифікація продукції виробника у європейській системі якості;
  • розумна цінова політика всю лінійку мотокультиваторів.

Де можна недорого і з доставкою купити бензиновий культиватор в Україні

У ситуації, коли ви спантеличені пошуком хорошого культиватора за найлояльнішою вартістю, слід звертатися до професіоналів. Тільки таким чином можна купити побутовий культиватор, який точно не підведе, тому що буде відповідати всім необхідним параметрам за якістю і функціональністю. Ми вже понад двадцять років поставляємо на ринок України оригінальну техніку та обладнання від відомих брендів, у тому числі ТМ SADKO. Компанія Укрсервіс безпосередньо співпрацює з виробниками, тому ціни в нашому онлайн каталозі завжди є найвигіднішими. Окрім іншого забезпечується максимально оперативна доставка замовлень до всіх регіонів України.