Мережеві ланцюгові пили AL-KO

Купити
Клас: напівпрофесійні
Тип живлення: мережа
Потужність двигуна, кВт: 2.0
Розмір шини, см / дюйм: 35 / 14
Швидкість ланцюга, м/с: 13.5
Крок ланцюга, дюйм: 3/8
Купити
Клас: напівпрофесійні
Тип живлення: мережа
Потужність двигуна, кВт: 2.4
Розмір шини, см / дюйм: 40 / 16
Швидкість ланцюга, м/с: 20
Крок ланцюга, дюйм: 3/8
Купити
Клас: напівпрофесійні
Тип живлення: мережа
Потужність двигуна, кВт: 2.2
Розмір шини, см / дюйм: 40 / 16
Швидкість ланцюга, м/с: 13.5
Крок ланцюга, дюйм: 3/8
Показано з 1 по 3 із 3 (всього 1 сторінок)

Ланцюгові пили Al-Ko – оптимальний варіант інструменту для використання в домашніх умовах, у роботі столярних майстерень, під час ремонтних робіт тощо. Ідеально підходить у ситуації, коли розетка розташована в безпосередній близькості від місця роботи. Закриті приміщення теж не стануть проблемою для комфортної роботи, тому що електропили не виробляють вихлопні гази та практично безшумні. Електропила ланцюгова виробника з однаковим успіхом може використовуватися і в побуті, і в напівпрофесійній діяльності - ресурс інструменту гідний.

Купити пилу Al-Ko оригінальної якості на добрих умовах можна відвідавши інтернет-магазин e-ukrservice.com. Ми є офіційним дилером продукції ТМ AL-KO на території України, тому крім лояльної цінової політики забезпечуємо повне гарантійне та післягарантійне обслуговування всієї лінійки продукції бренду. Кожна електропила поставляється на ринок країни офіційно, у гарній комплектації та з чудовою гарантією виробника.

Електричні ланцюгові пили Al-Ko: переваги

  • Запуск. Інструмент запускається миттєво та без будь-яких складнощів.
  • Максимально точне та акуратне розпилювання.
  • Рівень вібрації. Показники дуже малі, тому значно знижується навантаження на руки оператора.
  • Натяг ланцюга. Легке, не потребує застосування будь-яких додаткових інструментів.
  • Змащення ланцюга автоматичне.
  • Якісне складання та комплектуючі.
  • Надійний двигун потужністю від 2 кВт до 2,4 кВт.
  • Швидкість ланцюга знаходиться в діапазоні від 13,5 до 20 м/с в залежності від ланцюга.
  • Кількість оборотів двигуна дорівнює 7600 об/хв.
  • Компактні габарити та порівняно невелика вага. Завдяки ергономіці електропилу виробника можна використовувати навіть у дуже обмеженому просторі.

Пилки Al-Ko з живленням від мережі, завдяки оптимальному поєднанню технічних характеристик та достатньо бюджетної вартості є справжнім подарунком для майстровитої людини. Легка, проста в користуванні та обслуговуванні ланцюгова електропила виробника дозволить виконувати набагато більший обсяг розпилювальних робіт за аналогічний період часу. При цьому зусиль користувача вона потребує у рази менше.

Де можна купити електропилу в Україні вигідно та з доставкою

Компанія Уксервіс пропонує своїм клієнтам купити електропилу Al-Ko за розумною вартістю. Ви зможете придбати пилки ланцюгові мережеві цього та інших виробників з доставкою популярними транспортними компаніями. Професійна консультація, допомога у виборі оптимального варіанта та оперативна обробка замовлення – гарантовані.

 

Часті питання
Найбільш бюджетним варіантом серед мережевих елекропил в каталозі являється Makita UC4041A
Пилою мережевою з найвищими показниками потужності є Електропила ланцюгова Al-Ko EKI 2400/40
Найбільшим попитом користуються такі електропили: ТОП 3 найпопулярніших моделей Makita UC4051A Al-Ko EKI 2400/40 Flexo Trim KSE 2150
Для придбання мережевої пили з додатковою знижкою, Вам необхідно зареєструватися на сайті і отримати промокод. Даний промокод Ви зможете використовувати при покупці БУДЬ-ЯКОГО товару на сайті Укрсервіс.
На сайті Ви можете купити мережеву пилу за допомогою послуги "Оплата частинами" від ПриватБанку і Монобанку, вибравши зручний для Вас термін від 2-х до 9-ти місяців.