Мотобури VULKAN

Купити
Тип пристрою: Мотобур
Максимальний діаметр бура, см: 25
Максимальная длина бура, см: 80
Наявність бура в комплекті: Нет
Потужність двигуна, к.с.: 3.2
Об'єм паливного бака, л: 1,3
Показано з 1 по 1 із 1 (всього 1 сторінок)

Мотобури Vulkan – портативне обладнання, призначене для буріння отворів. Використовуються мотобури для земляних робіт, у тому числі і в садівництві, а також можна використовувати бензобури для зимової риболовлі. Бензобури виробника дозволяють якісно та швидко зробити отвори під стовпчики, посилити фундамент, висадити деякі види рослин.

Купити мотобури виробника за найвигіднішими умовами можна на e-ukrservice.com. Компанія Укрсервіс – власник ТМ VULKAN, тому продукція цього виробника поставляється на ринок України не лише за найадекватнішою вартістю, а й з повним сервісним, гарантійним та потгарантійним обслуговуванням на базі власного сервісного центру Укрсервіс. Ми відповідаємо за весь асортимент бренду, тому заводський шлюб, будь-які механічні пошкодження при транспортуванні партій виключені.

Переваги, за якими Vulkan бензобури купити буде розумним рішенням

  • Висока потужність обладнання. дорівнює 2.4 кВт або 3.2 к.с. Дозволяє без жодних складнощів пробурити отвір глибиною до 80 сантиметрів і діаметром до 25 сантиметрів.
  • Надійний 2-х тактний двигун забезпечує рівну та коректну роботу обладнання.
  • Місткий паливний бак. Дуже актуально, коли використовуються бензобури для риболовлі. Об'єму паливного бака в 1.3 літра буде достатньо для роботи бура без дозаправки. У похідних умовах, на риболовлі, це досить приємний бонус.
  • Порівняно невелика витрата палива – 1.2 л/год. Повного паливного бака вистачить на годину безперервної роботи.
  • Надійна сталева рама має антивібраційні елементи.
  • Оптимальна кількість обертів – 200 об/хв. не тільки дозволяє оперативно пробурити отвір, а й гарантує при цьому безпеку агрегату.
  • Прийнятний рівень шуму обладнання. Звичайно, бензобури для землі не можуть працювати дуже тихо, але показник у бурів ТМ VULKAN знаходиться в допустимих для такого виду техніки рамках - 114 дБ.

Де можна купити бензобури Vulkan з доставкою по Україні та за вигідною вартістю

Інтернет-магазин Укрсервіс пропонує своїм клієнтам купити мотобури в Україні за найлояльнішою вартістю. Наша цінова політика, і те, що ВУЛКАН – наша власна торгова марка, дозволяє зберегти ціни на мотобури доступними для всіх категорій населення. Доставка здійснюється навіть у найвіддаленіші куточки України популярними транспортними компаніями. Наші менеджери нададуть всю необхідну інформацію про умови замовлення та доставки обладнання, а також підкажуть, де можна почитати на Vulkan бензобури відгуки реальних користувачів.