Мотопомпи DAISHIN

Купити
Тип рідини: брудна вода
Продуктивність, куб.м/год: 7.0
Висота всмоктування, м: 8
Діаметр патрубків, мм: 50
Потужність двигуна, к.с.: 4.0
Максимальний напір, м: 16
Купити
Тип рідини: чиста вода
Продуктивність, куб.м/год: 24.0
Висота всмоктування, м: 8
Діаметр патрубків, мм: 40
Потужність двигуна, к.с.: 5.5
Максимальний напір, м: 70
Показано з 1 по 2 із 2 (всього 1 сторінок)

Мотопомпа Daishin – компактне та надійне насосне обладнання від японського виробника. Відрізняється високою продуктивністю і досить компактними розмірами. По суті це відцентровий насос, який безпосередньо з'єднаний з бензиновим двигуном. Мотопомпа бензинова Daishin оснащена якісними двигунами виробників Honda, Yanmar, або Fuji Hard Gear, залежно від моделі обладнання. На ринку представлені мотопомпи Daishin різного призначення: це мотопомпа для брудної води, а також Дайшин мотопомпа, яка призначається для перекачування чистої води. Якість складання та комплектуючих чудова у будь-якої моделі.

Купити мотопомпу Daishin можна на e-ukrservice.com. У нашому онлайн-каталозі лише найнадійніші та затребувані моделі обладнання. Компанія Укрсервіс є офіційним дилером продукції ТМ DAISHIN на території України, тому крім лояльної вартості на мотопомпи Дайшин, ми здійснюємо повне їхнє сервісне, гарантійне та післягарантійне обслуговування на базі власного авторизованого сервісного центру. Кожна мотопомпа цього виробника нами на територію країни поставляється з гарною гарантією та є оригінальною продукцією бренду.

Мотопомпа Дайшин: застосування докладно

В асортименті Укрсервіс є мотопомпи для брудної та чистої води.

  • Для брудної води. Равлик насосної частини обладнання виготовляється із чавуну FC-200 (сірого), ущільнення виконується з карбіду кремнію. Доступ до механізму, що качає, максимально простий – для того, щоб провести його очищення, буде достатньо зняти, попередньо розкрутивши чотири болти, кришку. Глибина, з якої можливий коректний забір рідини – до восьми метрів. Продуктивність обладнання до 7 м3/година, максимальний діаметр включень обмежується 8 мм. Обладнання має напір, рівний 16 метрів.
  • Для чистої води. Ідеальна за умов рельєфу підвищеної складності, відрізняється високими показниками продуктивності. Здатна перекачувати воду на великі відстані. Використовується пожежними службами, знайшла застосування також у зрошувальних сільськогосподарських роботах. Продуктивність мотопомпи дорівнює 24 м3/година, аксимальна висота підйому води – 8 метрів, натиск – до 70 метрів.

Мотопомпа бензинова Daishin характеризується високою продуктивністю, підвищеною зносостійкістю, а також простою та зрозумілою експлуатацією. Обслуговувати мотопомпу здатний навіть оператор із мінімальним набором технічних знань, найголовніше – дотримуватися правил техніки безпеки та рекомендації виробника.

Де можна купити мотопомпу бензинову для води за найвигіднішою ціною та з доставкою по Україні

Компанія Укрсервіс пропонує своїм клієнтам високоякісне насосне обладнання від провідних світових виробників, у тому числі від торгової марки DAISHIN. Наша політика ціноутворення є максимально зваженою, ми не тільки даємо можливість купити мотопомпу за демократичною вартістю, але й здійснюємо повне її сервісне обслуговування протягом експлуатації. Вичерпна консультація нашими спеціалістами, оперативне оформлення замовлення та оперативна його доставка популярними транспортними компаніями – гарантовані.