Мотопомпи FAVORIT

Купити
Тип рідини: чиста вода
Продуктивність, куб.м/год: 48.0
Висота всмоктування, м: 8
Діаметр патрубків, мм: 75
Потужність двигуна, к.с.: 4.0
Максимальний напір, м: 32
Показано з 1 по 1 із 1 (всього 1 сторінок)

Мотопомпа Фаворит – продуктивне насосне обладнання бюджетного цінового сегмента. Розширений потенціал мотопомпи дозволяє не тільки відкачувати чисту або слабко забруднену воду з, наприклад, колодязів та басейнів, але й застосовувати агрегат при організації зрошувальних робіт фермерськими господарствами. Ідеальна ця бензинова мотопомпа для дачі та приватного будинку, але досить добре справляється і серйознішими завданнями завдяки надійному чотиритактному бензиновому двигуну.

Купити мотопомпу бензинову від виробника FAVORIT можна на сайті каталогу e-ukrservice.com. У нашому асортименті представлені мотопомпи різної продуктивності та вартості – починаючи від бюджетних моделей для переважно домашнього використання, і закінчуючи потужними, професійними мотопомпами, які застосовуються в тому числі екстреними службами для гасіння пожеж.
Компанія Укрсервіс є офіційним дилером продукції ТМ FAVORIT на території України. Мотопомпа цього бренду – добротне та надійне насосне обладнання для побутового чи напівпрофесійного використання. Стійка до тривалих навантажень, відрізняється збалансованими технічними характеристиками. Однією з найбільш популярних і популярних моделей є мотопомпа Favorit p80kb 3. Користувачі відзначають тривалу тривалість її експлуатації та відмінну ремонтопридатність. Кожна бензинова мотопомпа цього виробника поставляється на територію країни офіційно, з гарною гарантією.

Бензинова мотопомпа Favorit: особливості

  • Оптимальні показники продуктивності.
  • Надійний бензиновий двигун високої потужності.
  • Металева рама сталева, посилена.
  • Проста робота та обслуговування.
  • Тривалий термін експлуатації.

Мотопомпи бензинові Favorit працюють коректно та безперебійно, подаючи воду на великі відстані – від 32 метрів, глибина всмоктування рідини при цьому дорівнює 8 метрам, що не поступається навіть у рази дорожчим моделям від іменитих торгових марок.

Де можна купити бензинову мотопомпу Favorit за вигідною вартістю в Україні

Компанія Укрсервіс пропонує купити мотопомпу для поливу для перекачування чистої або малозабрудненої води за найлояльнішою ціною в Україні. Перед надходженням у реалізацію всі бензопомпи проходять передпродажну діагностику та підготовку. Якщо ви вирішили купити Фаворит мотопомпу у нашому інтернет-магазині, ви не тільки отримуєте адекватну ціну обладнання, але й швидку його доставку популярними транспортними компаніями у всі регіони країни. Також на базі власного сервісного центру Укрсервіс надається повне гарантійне та післягарантійне обслуговування техніки та обладнання з нашого асортименту.