Мотопомпи HONDA

Купити
Тип рідини: чиста вода
Продуктивність, куб.м/год: 36.0
Висота всмоктування, м: 8
Діаметр патрубків, мм: 50
Потужність двигуна, к.с.: 4.0
Максимальний напір, м: 32
Купити
Тип рідини: чиста вода
Продуктивність, куб.м/год: 66.0
Висота всмоктування, м: 8
Діаметр патрубків, мм: 75
Потужність двигуна, к.с.: 5.5
Максимальний напір, м: 26
Немає в наявності Арт: 79337

31 507 грн.

Купити
Тип рідини: хімікати
Продуктивність, куб.м/год: 50.0
Висота всмоктування, м: 8
Діаметр патрубків, мм: 50
Потужність двигуна, к.с.: 5.5
Максимальний напір, м: 32
Купити
Тип рідини: чиста вода
Продуктивність, куб.м/год: 8.4
Висота всмоктування, м: 8
Діаметр патрубків, мм: 25
Потужність двигуна, к.с.: 1.5
Максимальний напір, м: 36
Показано з 1 по 4 із 4 (всього 1 сторінок)

Мотопомпа Honda – це насосне обладнання, яке здатне забезпечити підйом, відкачування або доставку рідини. Залежно від моделі мотопомпи Хонда працюють із водою чи хімікатами. Відрізняється Хонда мотопомпа оптимальними показниками продуктивності та максимальною надійністю. Застосовуються у приватних домоволодіннях, для вирішення побутових завдань (знайшли застосування мотопомпи для відкачування води із затоплених льохів, також використовуються мотопомпи для поливу городу та інших робіт, що потребують швидкого переміщення води).

Купити мотопомпу за вигідною ціною можна на e-ukrservice.com. Інтернет-магазин пропонує гідний вибір моделей із різними технічними характеристиками. Ми є офіційним дилером продукції ТМ HONDA на території України, тому пропонуємо своїм клієнтам найбільш лояльні умови купівлі техніки цього виробника, на мотопомпи Хонда ціна в нашому каталозі є прийнятною для всіх категорій споживача. Кожна мотопомпа Хонда поставляється на територію країни офіційно з гарною гарантією виробника.

Мотопомпи Honda: переваги

  • Равлик та крильчатка обладнання виготовляються зі сплаву металів. Стійкі до впливу агресивного середовища та умов високої вологості.
  • Якісний захист від протікання забезпечується герметичними ущільнювачами.
  • Відкрита конструкція мотопомпи дозволяє охолодити робочі вузли, що гріються, за допомогою постійного якісного обдування.
  • Легкий запуск реалізовано за допомогою технологічної декомпресійної системи.
  • Додатковий захист двигуна забезпечує датчик рівня олії в масляному картері.
  • Сальникові ущільнювачі додатково просочені графітовим просоченням, що гарантує максимально тривалу коректну експлуатацію з'єднань без найменших протікань.
  • Мотопомпа бензинова цього виробника відрізняється невеликим рівнем шуму під час роботи.
  • Характеризується обладнання також гарною стійкістю та низьким рівнем вібрації.

Потужний бензиновий двигун агрегату досить економічний у плані споживання палива, тому мотопомпа, до того ж ще й екологічніша. Найменше споживання – менша кількість вихлопних газів. Звернути увагу на мотопомпу цього бренду варто також і тому, що вона видає стабільний сильний натиск, тиск тримає дуже добре. Бензинова мотопомпа HONDA – надійне обладнання японської якості.

Чи можна в Україні придбати оригінальну мотопомпу Хонда з доставкою

Якщо ви хочете купити мотопомпу для поливу, для відкачування води з підвалів, льохів, басейнів, для переміщення хімічно агресивних рідин – звертайтесь до інтернет-магазину e-ukrservice.com. У нас можна замовити оптимальну модель мотопомпи Honda за вигідною вартістю із будь-якого населеного пункту України. Ми оперативно відправимо ваше замовлення популярними транспортними компаніями вже наступного дня після заявки. Компанія Укрсервіс забезпечує гарантійне та післягарантійне обслуговування техніки та обладнання на базі власного сервісного центру.