Мотопомпи HUSQVARNA

Купити
Тип рідини: чиста вода
Продуктивність, куб.м/год: 50
Висота всмоктування, м: 7
Діаметр патрубків, мм: 80
Потужність двигуна, к.с.: 6.5
Максимальний напір, м: 28
Купити
Тип рідини: чиста вода
Продуктивність, куб.м/год: 28
Висота всмоктування, м: 7
Діаметр патрубків, мм: 50
Потужність двигуна, к.с.: 5.7
Максимальний напір, м: 30
Показано з 1 по 2 із 2 (всього 1 сторінок)

Мотопомпа Husqvarna – обладнання для перекачування води. Працює мотопомпа максимально ефективно, якісний насосний блок забезпечує рівну, без просадок подачу рідини. Знайшли широке застосування не тільки в побуті та промисловості, але й для вирішення різноманітних аварійних подій. Мотопомпи Husqvarna можуть наповнити або осушити басейн, допомогти при створенні штучного водоймища під час робіт з ландшафтного дизайну, використовуються мотопомпа Хускварна також при організації системи зрошення полів та поливі городів.

Якщо ви шукаєте саме таке обладнання, відвідайте каталог інтернет-магазину e-ukrservice.com. Ми є офіційним дилером продукції ТМ HUSQVARNA на території України, тому пропонуємо своїм клієнтам найвигідніші умови придбання обладнання бренду. Дуже вдалою моделлю є мотопомпа Husqvarna w80p, яка вже встигла зарекомендувати себе винятково з позитивного боку. Користувачі відзначають її потужність, якісне складання, простоту в обслуговуванні та роботі. Мотопомпа Хускварна w80 p невибаглива та ефективна, не вимагає особливих умов зберігання, зручна у транспортуванні, займає порівняно небагато місця.

Хускварна мотопомпа: переваги

  • Автономна робота забезпечується двигуном внутрішнього згоряння.
  • Потужний та надійний двигун.
  • Витривалість навіть під час екстремальних навантажень.
  • Тривалий період експлуатації.
  • Міцна рама із сталі. Забезпечує не тільки захист обладнання від ударів та покращує стійкість бензопомпи, а й значною мірою спрощує перенесення агрегату.
  • Хороші показники висоти всмоктування та напору.
  • Економне споживання палива.
  • Якісний фільтр. Встановлюється на вході, залежно від розміру отворів у фільтрі, пропускаються або не пропускаються частинки домішок певного розміру. Мотопомпи для чистої води пропускають частинки до 0,3 мм у діаметрі у невеликих кількостях. Якщо вода має багато домішок – використовувати мотопомпу для чистої води не рекомендується.
  • Невеликі габарити та вага обладнання. Завдяки цьому перемістити мотопомпу Хускварна буде неважко.

Чи можна купити мотопомпу в Україні недорого та з доставкою

Компанія Укрсервіс пропонує своїм клієнтам купити мотопомпу для поливу виробництва шведської компанії HUSQVARNA за найадекватнішою на ринку вартістю. Додатковим бонусом для споживача є повне гарантійне та післягарантійне обслуговування обладнання на базі власного авторизованого сервісного центру Укрсервіс. Husqvarna мотопомпа для чистої води є доступною для покупки з будь-якого населеного пункту України. Ми організуємо оперативне оформлення замовлення та його доставку у стислий термін популярними транспортними компаніями.