1
3

Опис Мультиметр цифровий King Tony 9DM1361

Мультиметр King Tony 9DM1361професійний цифровий вимірювальний прилад, який використовується при перевірці параметрів електроланцюга,таких як сила струму, напруга, опір та інші параметри. Пристрій обладнується LCD-дисплеєм з 2000 пікселів. На передній панелі мультиметра 9DM1361 нанесене технічне маркування, що дозволяє власнику безпомилково встановити перемикач на потрібний режим роботи.
Призначення: використовується при електротехнічних роботах при ремонті, на будівництві або виробництві.

Переваги цифрового мультиметра King Tony 9DM1361

Висока точність

Обладнання дозволяє працювати в великому діапазоні значень, що буде особливо зручно у випадках, коли параметри електромережі не постійні. При вимірі струмуKing Tony 9DM1361 працює від 0.1 uA до 10 A у постійному або змінному режимі значень. Для напруги ці значення відповідно складають від 0,1 мВ до 600. Опір електричного ланцюга мультиметр здатний заміряти від0.1 Ω до 20MΩ.

Надійний захист

На роботі часто можуть виникати ситуації, коли користувач неправильно міряє покази. Для цього випадку у мультиметрі присутня індикація негативної полярності. Металеві щупи мають надійну гумову ізоляцію, що особливо важливо при роботі з високими напругами і струмами.

Стандартна комплектація:

  • мультиметр цифровий King Tony 9DM1361
  • вимірювальні щупи
  • інструкція

В інтернет-магазині Укрсервіс можна купити професійний цифровий мультиметр King Tony. Укрсервіс - офіційний дилер ТМKing Tonyв Україні. Вся продукція сертифікована і поставляється безпосередньо від виробника. Якщо Вам потрібенвимірювачKing Tony 9DM1361будинку або виробництва і Вас цікавлять характеристики інструментів, менеджери нададуть якісну консультацію.

Характеристики Мультиметр цифровий King Tony 9DM1361

Постійна напруга 0.1 мВ ~ 600 В
Змінна напруга 0.1 мВ ~ 600 В
Постійний струм 0.1uA ~ 10A
Змінний струм 0.1uA ~ 10A
Опір 0.1Ω ~ 20MΩ
Перевірка цілісності так
Діодний тест так
Функція Hfe так
Перевірка світлодіодів так
Індикатор розряду так
Напруга живлення, В немає даних
Вага, г 140
Комплектація картонна коробка, набір аксесуарів
Країна торгової марки Тайвань
Особливості

Відгуки про товар

Написати відгук

Краща ціна

Відео на каналі УКРСЕРВІС

769 грн.
Виберіть размір!
Купити