Мийки високого тиску VULKAN

На складі Арт: 32226

6 744 грн. 7 384 грн.

Купити
Тип обладнання: мийка
Тип мийки: побутова
Тип двигуна: електричний
Потужність двигуна, Вт: 2200
Напруга мережі, В: 220
Витрата води, л / год: 450
На складі Арт: 30432

11 652 грн. 11 869 грн.

Купити
Тип обладнання: мийка
Тип мийки: побутова
Тип двигуна: електричний
Потужність двигуна, Вт: 2500
Напруга мережі, В: 220
Витрата води, л / год: 510
Купити
Тип обладнання: мийка
Тип мийки: професійна
Тип двигуна: бензиновий
Потужність двигуна, Вт: 4778
Потужність двигуна, к.с.: 6.5
Витрата води, л / год: 498
Купити
Тип обладнання: мийка
Тип мийки: професійна
Тип двигуна: бензиновий
Потужність двигуна, Вт: 9600
Потужність двигуна, к.с.: 13
Витрата води, л / год: 870
Показано з 1 по 4 із 4 (всього 1 сторінок)

Мийка високого тиску Vulkan - надійне обладнання з хорошими показниками потужності.

Міцна металева рама забезпечує довговічність і стійкість несприятливих умов. ТМ Vulkan – власна торгова марка торгового дому Укрсервіс. Активно використовується обладнання в домашніх умовах і не тільки. Мийка вулкан знайшла застосування в багатьох сферах: її використовують клінінгові компанії, на різних виробництвах, в області технічного обслуговування і в комунальній сфері, в сільському господарстві. Застосування практично повсюдне.

Конструкція мийок Вулкан гранично проста і при тому виключно функціональна. Існують моделі з живленням від мережі і з бензиновим приводом. Бензинова мийка високого тиску завоювала популярність завдяки своїй мобільності. Такі моделі не прив'язані до електромережі. Отже, і застосовуватися можуть в умовах де:

  • електроживлення відсутнє як таке
  • можливі перебої в електропостачанні.

З недоліків - необхідність своєчасної заправки паливом і більш високий рівень шуму в порівнянні з електричними мийками.

Мийка високого тиску бензинова оснащується прогумованими колесами достатнього діаметру, що позначається позитивно. Збільшується маневреність і мобільність.
Однією з найбільш затребуваних моделей мийок високого тиску Вулкан є Vulkan SCPW 3000-II. Устаткування характеризується високими показниками продуктивності при невисокій ціні. Купити мийку високого тиску вулкан Vulkan SCPW 3000-II з двигуном внутрішнього згоряння експерти ТД Укрсервіс рекомендують як для домашнього використання, так і для професійного. Техніка здатна впоратися з великим обсягом роботи. Допускається безперервне використання мийки до 2,4 годин.

Конструкційні особливості

Оснащена помпою Annori Reverberri (Італія). Це рішення дозволяє мийці коректно функціонувати протягом усього часу використання.

Виробник представляє так само мийки Вулкан з живленням від мережі. Агрегати надійні і малошумни, при цьому використовувати їх рекомендується в домашніх умовах, наприклад:

  • Помити машину
  • Випрати килимове покриття
  • Вимити тротуарну плитку у дворі
  • Прибрати пил з сайдинга або помити вікна із зовнішнього боку.

Дизайн мийок Vulkan з електроприводом ергономічний, вага - невеликий (15-20 кг в залежності від моделі)

Чому мийка високого тиску вулкан є хорошим рішенням при покупці

  • Надійність і тривала ремонтопридатність. Мийки Vulkan- власна торгова марка ТД Укрсервіс, країна торгової марки - Україна, техніка адаптована під українські реалії використання
  • Ефективність при низькій ціні. Устаткування просте і зрозуміле, комплектуючі універсальні, тобто з обслуговуванням мийки проблем не виникне
  • Практичність. Мобільність, маневреність, надійні матеріали, компактні розміри. Мінімийка бензинова не займе багато місця. Електричні моделі також можна розмістити без особливої ​​шкоди для вільного місця, скажімо, в гаражі

Мийки високого тиску Vulkan купити за лояльною вартістю

Зверніть увагу, обладнання виняткової надійності - це мийка вулкан купити її в ТД Укрсервіс можна так само і в кредит. Доставка здійснюється у всі регіони України зручними для вас транспортними компаніями. Магазин e-ukrservice.com пропонує найпопулярніші моделі мийок Вулкан недорого.

.