Напівавтомати (MIG / MAG)

Купити
Мін. діаметр дроту: 0.8 мм
Мін. діаметр електрода: 1.0 мм
Мін. струм зварювання: 10 А
Напруга холостого ходу: 60 В
Періодичність увімкнення: 40 %
Швидкість подачі дроту: 25 м/хв
Показано з 1 по 1 із 1 (всього 1 сторінок)

Відгуки в категорії

Михайло
Така сварка в мене з 2018 року, просто супер
Аркадий Мох
Надежный, современный, сварочный полуавтомат. Приобрели на производство. Горелка не греется, варит отлично. Полуавтомат нравится своей замечательной, стабильной и долгой работой на максимальном токе проволокой 1.2 мм. Я доволен!
Габа Михайло
Враження від користування напівавтоматом досить приємні. Він невеликий, компактний, по ціні - дешевший аналогів. Налаштувати апарат для роботи просто. Зварка, в результаті, якісна.
Гость
Работает стабильно, качество сварки высокое, Нравиться 
Борис
Купив у цьому магазині. В принципі нормально працює. Дуга стабільна. Проблем пока не бачу.
Орест
Полуавтомат забезпечує виконання зварних робіт на всі триста відсотків. На мою професійну думку іншого й годі шукати. Теж я задоволений інтернет магазином. Багато якуісний і професійних речей тут
Коваль Гнат Петрович
шикарний полуавтомат, варить всім чим можна, взяли собі такий в цех рік назад, вирішили не економити і взяли щось добре..головне що це не якась невідома марка, а наш завод робить.
Ігор Микитович
Я працюю із нержавіючим металом. якість цього пристрою викликає повагу. Дуже важливо при роботі з таким матеріалом якісні інші складники. Але полуавтоматом я задоволений.
Олександр
Зварка професійна, працював практично з усіма видами металу. Хороша якість шва, стабільна дуга. Купував в листопаді 16 тут. Задоволений якістю обслуговування.
Нестор
Полуавтомат настоящий профи своего дела. Мы купили на производство на дистанции. работает стабильно и обеспечивает работу в любых условиях. Выпримитель эфективгый. Цена соответствует качеству на мой взгляд. Адаптирован под наши условия.
Павло Люлько
Варимо арматуру і варимо повірте багато. Справляється апарат з щоденними і тривалими навантаженнями. 
Иван Николаевич
Професиональный апарат для производства. Стабильный. обеспечивает постоянную и качественную сварку.
Мирослав
Довготривалу експлуатацію витримує добре. Напруга для зварювання постійна. без просідань. 
Лановой Орест Сергеевич
купил для своего гаража, очень универсальный сварочник, выручает меня часто, постоянно работаю ним, то проволокой, то электродом, жаль конечно что в комплекте не было горелки, пришлось докупать здесь же, хорошо хоть дали скидку солидную, так как брал комплект
Дзюба Николай
сам апарат конечно класный, и цена для такого функционала нормальная, только весит он очень много, не сильно поносишь его с места на место, а ручки еще нет...к работе то замечаний нету, пробовали варить и проволкой и электродом, выходит хорошо

Напівавтомат: особливості пристрою

Зварювальний напівавтомат інверторного типу – це прилад, який призначений спростити зварювальний процес. Його особливість полягає в тому, що пристрій автоматично здійснює подачу електродного дроту, за допомогою якого здійснюється запалювання дуги і зварювання елементів металевої конструкції. Завдяки цьому процес зварювання прискорюється, так як відпадає необхідність постійної заміни електрода, і дуга горить більш стабільно.

До інших переваг приладу відносяться:

  • можливість використовувати різні режими зварювання і підключати різне обладнання;
  • можливість обробляти різні види металів;
  • можливість регулювати напругу зварювання в залежності від особливостей матеріалу;
  • невеликі габарити і вага, а також мобільність.

Крім того, зварювальні напівавтомати дозволяють безпосередньо контролювати процес утворення шва.

Види приладу

Всі пристрої прийнято класифікувати в залежності від набору технічних характеристик моделі і сфери застосування. Таким чином, можна купити наступні зварювальні апарати напівавтомати:

  • Побутові. Це найпростіший пристрій, тому їх досить легко експлуатувати. Відрізняються невеликою потужністю до 200 А.
  • Напівпрофесійні. Відрізняється більшою потужністю в порівнянні з побутовими аналогами (до 300 А), тому призначені для більш довгої експлуатації. Напівпрофесійний зварювальний напівавтомат можна використовувати в майстернях або на СТО.
  • Професійні. Потужність даних апаратів перевищує 300 А. Відрізняються високою продуктивність та витривалістю. Тому професійний зварювальний напівавтомат часто використовують в промислових цілях, де передбачається тривалий зварювальний процес.

Ціни зварювального напівавтомата залежать від технічних показників, функціоналу і виробника.

Критерії вибору апарату

Для того, щоб купити зварювальний напівавтомат, необхідно врахувати кілька важливих критеріїв:

Напруга мережі. Від неї залежить підбір певної моделі. Наприклад, трифазний зварювальний напівавтомат працює від мережі 380 В, а однофазний – від 220 В. Для побутового використання оптимально вибирати однофазний апарат для напівавтоматичного зварювання, якщо ж є можливість підключитися до трифазної електричної мережі, тоді краще обирати універсальну модель на 380В.

Номінальний зварювальний струм. Цей показник визначає значення, при якому прилад не перегрівається. Так, наприклад, якщо тривалість роботи зварювального апарату 50%, то це означає, що після 5 хвилинної роботи необхідно зробити перерву протягом 5 хвилин.

Також варто звертати увагу на якість пальника. Якщо плануються інтенсивні режими роботи, тоді варто зупинити увагу на пальнику з рідинним охолодженням.

Купити якісні зварювальні напівавтомати в Україні

В ТД «Укрсервіс» представлений широкий асортимент якісних інверторних зварювальних напівавтоматів за кращою ціною. У каталозі можна купити зварювальні напівавтомати на 220 або 380 Вольт від відомих брендів EnergyWelding, Fronius, Jasic, SSVA.