Опис Косарка роторна VULKAN з гідравлікою для міні-тракторів

Роторна косарка до мотоблока - це навісний елемент, який можна додатково придбати як доповнення до вже наявного устрою. Складається з рами, пари лиж, двох роторів з ножами, пластини для кріплення до мотоблоку, що має форму літери «Т», кількох редукторів, приводного механізму і ремінного приводу.

Пристрій роторної косарки

Два ротори, обладнані сталевими ножами розташовані таким чином, що в роботі вони здатні захоплювати лінію до 80 см в ширину. Це дуже зручно і практично, так як така площа не дає великого навантаження на сам мотоблок і дозволяє працювати на не дуже доглянутих ділянках. Скошування трави відбувається за рахунок обертання роторів, ножі яких встановлені так, що вони перекривають один одного в процесі скошування.

Обладнана спеціальним захистом, яка дозволяє уникнути пошкоджень у процесі роботи. Це її основна перевага перед звичайними сенокосилками. Крім того, в комплекті йде пара лиж, які потрібні для захисту від контакту з землею.

Купити роторну косарку за хорошою ціною можна в інтернет-магазині Укрсервіс.

Роторна косарка до мотоблока необхідна для скошування трав і подальшої укладання в покіс. Технічні характеристики дозволяють застосовувати її на ділянках з високорослої травою і з нерівностями. Це можливо за рахунок міцної рами і жорсткого валу, що забезпечує надійність всієї конструкції.

Що стосується догляду, то ремінною привід роторної косарки не вимагає додаткового змащення, сама конструкція легка, проста і зручна. Мастильні матеріали можуть знадобитися тільки для налаштування правильної роботи редуктора.

Косарка роторна Вулкан (Vulkan) підходить до всіх моделей мотоблоків торгових марок ZUBR, Кентавр, Vulkan c потужністю 8, 10 і 12 л. с. Використовується для косіння високоврожайних трав. Відсутня потреба в мастильних матеріалах (крім змащення редуктора) завдяки пасовому приводу. Має просту і надійну конструкцію, що забезпечує їх довговічність.

Косарка зроблена з труб діаметром 3,5 см, з товщиною металу 4,5 мм. Привід здійснюється від маховика двигуна через два валика на ножі з допомогою двох редукторів і жорсткого вала в корпусі косарки. Редуктор зроблений з чавуну і відразу має заводську мастило.

На моделі ротора встановлено два, кожен з яких має 4 ножа зі сталі для зрізу трави. Ножі при роботі перекривають один одного, для косіння на всю ширину обробки. Щоб ножі не торкалися землі з обоех сторін на корпусі встановлені лижі. Як наслідок мінімальна висота скошування становить 4-5 див.

Підключення до мотоблоку здійснюється за допомогою Т-подібної пластини.

Косарка поставляється в розібраному стані.

У комплект поставки входять:

1. Рама

2. 2 лижі

3. 2 ротора з ножами

4. Т-подібна пластина для кріплення до мотоблоку

5. Два редуктора

6. Ремінний привід

7. Приводний механізм з валикамиХарактеристики Косарка роторна VULKAN з гідравлікою для міні-тракторів

Тип обладнання Косилка

Відгуки про товар

Написати відгук

Краща ціна

Відео на каналі УКРСЕРВІС

5 182 грн.