Оновлення асортименту японських бензопил ECHO

В офіційному інтернет-магазині ТД Укрсервіс оновлення складських запасів бензопил ланцюгових японського виробника ECHO. ТД Укрсервіс – офіційний імпортер торгової марки ВІДЛУННЯ на території України. Вся продукція оригінальна та сертифікована, постачається з офіційною гарантією якості 60 місяців. Понад 90% всього асорименту бензопил ECHO виробляється у Японії.

У постійній наявності на складі є як легкі побутові моделі, так і потужні професійні бензопили з високим показником продуктивності. Купивши такий садовий інструмент Ви на тривалий час забудете про більшість труднощів, пов'язаних із роботою більшості бензинових ланцюгових пилок.

Продукція даного виробника має зручну конструкцію із сучасним дизайном, а всі деталі робочого механізму виготовлені з якісних матеріалів.

Якщо Вам потрібна бензопила з шиною 10", 14", 15", 18" і Вас цікавить її ціна, менеджери нададуть докладну консультацію та підкажуть, скільки коштує модель потужністю 1.5, 1.8, 2, 2.9, 3.1, 3.5 або 4 л. . У електронному каталозі також можна дізнатися актуальні ціни, наявність на складі та подивитися правдиві відгуки про обрану садову техніку.

15.01.2020 09:38:31
0
369

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!