ТМ GLORIA - новинка нашого інтернет магазину

ТМ GLORIA – новинка нашого інтернет-магазину.

Трохи заглибимося в історію цього бренду. Gloria була заснована в 1945 році в Гютерсло (Німеччина), як спеціальний завод для протипожежного обладнання та обприскувачів. Торгова марка була перевірена по всьому світу... Стандарт високої якості та постійне впровадження нової продукції зробили Gloria лідером на світовому ринку обприскувачів. Сьогодні Gloria є найбільшим у Європі виробником вогнегасників. Перші продукти було експортовано 1947 року - переважно у сусідні країни. З 1962 експортується до більш ніж 50 країн світу. Основні країни-експортери знаходяться в Європі та Азії.

В основі філософії виробництва стоїть Клієнт, компанія постійно веде діалог зі своїми користувачами та втілює їхні мрії у реальність. Основна формула успіху компанії: Людина, Динаміка розвитку, Великий діапазон продукції.

ЛЮДИНА.

Клієнт знаходиться у центрі GLORIA, що робить його центром дій. Грунтуючись на досвіді та експертизі, компанія реагує на побажання та потреби наших партнерів. Співробітники компанії є найважливішим активом, за допомогою якого підтримується орієнтація на клієнта та зв'язок із клієнтами.

ДИНАМІКА РОЗВИТКУ

Gloria створюємо інновації. Впроваджує нові технології і ноу-хау не чекаючи, поки це зробить хтось інший. Постійний розвиток забезпечує успіх продукції.

ВЕЛИКИЙ ДІАПАЗОН ПРОДУКЦІЇ

Товарний ряд Gloria оптимально підлаштовується під потреби клієнта. Продукція націлена і на промислові роботи та на домашнє користування. Перемінюється в різних завданнях, від поливу квітів в домашніх умовах до промислової обробки дерева і бетону спеціальними рідинами.

У нашому інтернет-магазині ви зможете купити обприскувачі GLORIA для будь-яких потреб і завдань. Вдалих покупок

03.11.2015 07:45:06
0
1518

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!