Окуляри, щитки

Купити
Колір: Прозорий
Тип: окуляри
Конструкція: відкрита
Купити
Колір: Жовтий
Тип: окуляри
Конструкція: відкрита
Показано з 1 по 2 із 2 (всього 1 сторінок)

Відгуки в категорії

Валерій
Купували для нашого цеху, якість висока, дійсно виготовлені в Мексиці. Доставили за 1 день
Галина
недорогие очки, но в них обьекты весьма четкие и хорошо видны, удобно сидят, недавят, к тому же можно носить длительное время. Цена хорошая, магазину спасибо за доставку в г.Киев

Окуляри та щитки – надійний захист очей і обличчя

Використання засобів індивідуального захисту органів зору є важливим пріоритетом безпеки праці.

Ці аксесуари необхідні працівникам у таких сферах: 

 • зварювальні роботи;
 • монтаж конструкцій;
 • обробка металів;
 • оздоблення;
 • робота з деревом;
 • будівельні майданчики та ін.

Обов’язково необхідно купувати захисні окуляри від теплового або хімічного впливу на виробництвах. 

Особливості засобів захисту зору

Залежно від призначення, захисна частина цих аксесуарів може бути виготовлена з різних матеріалів:

 • Гума або силікон – використовується для створення гнучких моделей. Вони зручні у використанні, щільно прилягають до обличчя, не доставляючи дискомфорт.
 • Полімерні матеріали – стійкі до впливу хімічних речовин і до механічних пошкоджень. Модель відмінно зарекомендувала себе при високих температурах, також часто це захисні окуляри з жовтими лінзами для запобігання засліпленню.
 • Ударостійке скло – забезпечує кращий огляд і служить бар’єром для ультрафіолетових променів. 
 • Мінеральне скло – має високий ступінь прозорості і стійке до механічних пошкоджень. 

Щоб уникнути проблеми запотівання скла, в деяких моделях передбачена вентиляційна перфорація на бічній частині оправи або рівномірно по всьому корпусу. Такі захисні окуляри часто використовують на виробництві і вони мають вищу ціну.

Як обрати потрібну модель?

Для різних робіт варто використовувати свій тип засобів захисту:

 • Закриті окуляри – вважаються універсальними, адже вони прилягають до обличчя і з усіх боків захищають очі від пошкоджень. Варто купити ці захисні окуляри від тирси при деревообробці і для безпеки роботи з болгаркою. Купувати захисні окуляри закритого типу необхідно для праці з небезпечними хімічними речовинами і розплавленим металом.
 • Відкриті окуляри – не прилягають до обличчя, найкращі для роботи з маслами і рідинами. Підходять для виконання господарсько-побутових робіт, наприклад, для використання мотокоси. Ці захисні окуляри мають необхідну стійкість до ударів, а у разі падіння лінзи не розлітаються на уламки.
 • Щиток – повністю закриває очі і лице. Він забезпечує кращий захист, але не завжди зручний у маневрених роботах. Варто його купити для пиляння дерев, оскільки від захисних окулярів щіпки на високій швидкості можуть відскакувати і ушкоджувати обличчя.

Від будівельного пилу обов’язкове застосовування захисних окулярів закритого типу, але дрібнодисперсна суміш все одно може потрапити в очі. Для будь-яких садових робіт рекомендується купувати і активно використовувати захисні окуляри з прозорим склом.

Де купити захисні робочі окуляри

Компанія ТД «Укрсервіс» є офіційним постачальником якісних засобів захисту очей та обличчя від виробників 3М, Sigma та ін. У магазині можна купити професійні захисні окуляри за вигідною ціною і отримати вичерпну інформацію щодо характеристик і властивостей товару від кваліфікованих менеджерів.