Подрібнювачі Alpina

Купити
Тип живлення: мережа 220 В
Потужність двигуна, Вт: 2500
Система подрібнення: фреза
Матеріал подрібнення: гілки
Максимальний діаметр, мм: 40
Пропускна здатність, кг/год: 125
Показано з 1 по 1 із 1 (всього 1 сторінок)

Садовий подрібнювач Alpina - техніка, призначення якої прописано вже в її назві. Відмінний помічник при прибиранні саду, в ситуаціях, коли потрібно утилізувати поросль, обрізані гілки, і т.д - подрібнювач гілок Alpina стане незамінним помічником. Відмінними рисами обладнання є його тиха робота та якісне дроблення відходів. Більшість користувачів прагнуть купити саме побутовий подрібнювач гілок, тому що агрегати дуже невибагливі в обслуговуванні та прості в експлуатації. Ніяких спеціальних знань та навичок не потрібно, достатньо дотримуватись стандартних правил безпеки та рекомендації виробника.

Купити подрібнювач гілок побутової цього бренду можна на сайті e-ukrservice.com. Ми є офіційним дилером продукції ТМ Alpina на території України. Окрім лояльної ціни на весь асортимент компанія Укрсервіс пропонує повне сервісне, гарантійне та післягарантійне обслуговування. Кожен подрібнювач гілок Альпіна постачається нами з гарною гарантією виробника та з усією необхідною супровідною документацією, жодного «сірого» імпорту, ми працюємо виключно в рамках законів України.

Подрібнювач садовий Альпіна: які переваги можна виділити

  • Двигун великої потужності. Дозволяє переробляти солідну кількість гілок без шкоди для обладнання.
  • Надійний корпус. Виготовлений із ударостійкого полімеру.
  • Фреза із якісної інструментальної сталі. Стійка до природного зношування, дозволяє дробити гілки діаметром до 40 мм.
  • Висока кількість обертів двигуна.
  • Функція реверсу.
  • Блокування випадкового включення.
  • Якісний захист двигуна від перегріву, якісна його обмотка.
  • Містка збірка для подрібнених гілок, кори і т.д.
  • Стійка конструкція, порівняно невеликі габарити та вага.

Садовий подрібнювач гілок цього виробника однаково успішно справляється і сухою, і зі свіжою деревиною. Побутові подрібнювачі гілок давно вже перестали бути чимось надзвичайним. Той, хто знайомий із роботою техніки, вже ніколи не повернеться до колишніх методів утилізації деревного сміття при збиранні саду. Примітний подрібнювач садових гілок цього бренду також великими прогумованими колесами. З транспортуванням територією присадибної ділянки проблем не буде.

Садовий подрібнювач Alpina купити в Україні за вигідною ціною і з доставкою

Якщо вам дорогий час, і немає бажання витрачати його на пошуки найадекватнішої ціни на подрібнювач гілок побутовий, звертайтеся до фахівців e-ukrservice.com. Професійна консультація, швидка обробка замовлення та оперативна його доставка популярними транспортними компаніями – гарантовані. У нас садові подрібнювачі гілок доступні, в тому числі, і для покупки в кредит від банків-партнерів. Вже понад 20 років Укрсервіс постачає оригінальну техніку та обладнання на ринок України, ми точно знаємо, що таке якість, оскільки силами власного сервісного центру забезпечуємо потреби у сервісному обслуговуванні електроінструменту та іншої техніки з нашого асортименту.