Подрібнювачі Black+Decker

Купити
Тип живлення: мережа 220 В
Потужність двигуна, Вт: 2800
Система подрібнення: фреза
Матеріал подрібнення: гілки
Максимальний діаметр, мм: 45
Пропускна здатність, кг/год: 125
Показано з 1 по 1 із 1 (всього 1 сторінок)

Подрібнювач гілок Black Decker без проблем вирішить проблему утилізації обрізаних у саду гілок та інших громіздких деревних відходів. Обладнання здатне якісно та швидко подрібнити свіжі гілки і вже сухе хмиз, товсту кору. Садовий подрібнювач перетворить гілки на мульчу, яку можна успішно використовувати у весняний/осінній період для потреб саду. Подрібнювач садовий цього бренду відрізняється практично безшумною роботою та якісним подрібненням деревини. Максимальний діаметр гілок – до 45 мм. Фреза спочатку розщеплює гілку, а потім вже доводить її до стану мульчі малої фракції. Подача гілок на фрезу автоматична, тобто максимально безпечна.

Купити подрібнювач гілок від виробника Black & Decker можна на e-ukrservice.com. Ми є офіційним дилером продукції ТМ Black & Decker на території України, тому ціна на садові подрібнювачі бренду є максимально лояльною до споживача. Кожен подрібнювач садових гілок цього бренду - оригінальне обладнання, яке поставляється з гарною гарантією виробника.

Садовий подрібнювач гілок від Black & Decker: переваги

  • Потужний двигун 2800 Вт.
  • Вологозахисна панель керування.
  • Функція блокування увімкнення при знятому контейнері для відходів.
  • Зручна ручка, великі транспортні колеса.
  • Регулює рівень подрібнення деревини.
  • Реверс. Незамінна функція при "закушуванні" деревини.
  • Знижений рівень шуму та вібрації.

Слід зазначити, що на відміну від подрібнювачів, різальний механізм яких ножі, садовий подрібнювач фрезерний працює повільніше, навіть незважаючи на те, що обладнання відрізняється величезним крутним  моментом. Така специфіка роботи: максимальний діаметр сировини досягає 4.5 см і його подача автоматична, тому для коректної та довговічної роботи велика швидкість не потрібна. Більше того, якщо зважати на всі умови – велика швидкість вивела б з ладу агрегат у рази швидше.

Подрібнювач садовий електричний Black Decker ідеальний у першу чергу при роботі із зеленими гілками, але й товсті сухі гілки подрібнює також дуже ефективно. Тому обладнання однозначно заслуговує на увагу. Якісне складання та комплектуючі гарантують коректну роботу агрегату протягом усього періоду експлуатації. Рішення купити садовий подрібнювач цього виробника стане одним із найправильніших з низки причин. По-перше, це економія часу, по-друге, це звільнення від головного болю з приводу вибору способу утилізації деревних відходів після розчищення та обрізання саду. Все це робить садові подрібнювачі гілок незамінними помічниками будь-якого садівника.

Подрібнювач садовий купити в Україні за лояльною вартістю та з доставкою

Компанія Укрсервіс пропонує своїм клієнтам купити подрібнювач садовий виробництва Black & Decker за вигідною ціною. Ми здійснюємо доставку замовлень по всій території України за допомогою популярних транспортних компаній. В електронному каталозі e-ukrservice.com ви зможете підібрати якісний садовий подрібнювач, і купити його, в тому числі і в кредит на зручний для вас термін. Послуги власного сервісного центру Укрсервіс та професійні консультації фахівців – те, що ми також гарантуємо своїм клієнтам.