Подрібнювачі AL-KO

Купити
Тип живлення: мережа 220 В
Потужність двигуна, Вт: 2800
Система подрібнення: фреза
Матеріал подрібнення: гілки
Максимальний діаметр, мм: 40
Пропускна здатність, кг/год: 80
Купити
Тип живлення: мережа 220 В
Потужність двигуна, Вт: 2800
Система подрібнення: ножі
Матеріал подрібнення: гілки і листя
Максимальний діаметр, мм: 40
Пропускна здатність, кг/год: 125
Показано з 1 по 2 із 2 (всього 1 сторінок)

Подрібнювач садовий Al ko - техніка для саду, яка спрощує його прибирання. У процесі обрізки надлишкової порослі, розчищення чагарників, наприклад, малини утворюється чимало відходів як гілок. Як їх правильно утилізувати? Спалити? Ні, не можна. Спалювання сміття на присадибній ділянці може призвести до пристойного розміру штрафом, оскільки виявляється серйозний вплив на екологію. Та й це може стати причиною пожежі в суху вітряну погоду. Що ж робити з гілками? На допомогу садівникові приходять садові подрібнювачі Al ko. Техніка надійна, німецька якість, точка.

Якщо ви шукаєте надійного продавця оригінального обладнання, зверніться до компанії Укрсервіс. Ми знаходимося на ринку електроіструменту та обладнання вже більше 20 років, тому добре знаємо, яких із виробників по праву можна вважати флагманами у цій ніші. ТД Укрсервіс – офіційний дилер продукції ТМ AL-KO на території України. У нас можна придбати оригінальний подрібнювач гілок Алко з гарною гарантією від виробника.

Типи подрібнювачів виробника

Подрібнювачі Al ko бувають із двома видами ріжучого механізму:

Фрезерні. Швидкість роботи порівняно низька, при цьому крутний момент високий. Гілки на ріжучий блок подаються автоматично за допомогою спеціальних роликів. Рекомендуються для переробки гілок більшої товщини. Фрезерний подрібнювач гілок Al ko попередньо їх розщеплює, і потім відбувається подрібнення. Працює значно тихіше, ніж подрібнювач Al ko з ножовим різальним механізмом. Спеціальний роликовий механізм легко та точно втягне гілку. Розробка запатентована виробником. Двигун агрегату не запуститься, якщо сміттєзбірник не закритий належним чином.

Ножові. Бюджетніший варіант подрібнювача. Працює на високих обертах, дещо голосніше за фрезерний. З мінусів такого агрегату – подача гілок не автоматично. З плюсів - перероблені гілки мають набагато меншу фракцію, і цілком можуть використовуватися як мульча. Ідеальний для переробки гілок невеликої товщини, листя та тонких пагонів.

Садові подрібнювачі Алко обладнані містким сміттєзбірником, тому прибирання саду пройде без зайвого клопоту.

Садовий подрібнювач Al ko: переваги

  • Просте управління та експлуатація.
  • Екологічність через живлення від електромережі.
  • Надійне складання, комплектуючі максимально стійкі до природного зношування.
  • Порівняно малошумна робота за рахунок електродвигуна.
  • Ергономічна форма та компактні розміри.

Де можна придбати подрібнювач Алко за лояльною ціною в Україні

Інтернет-магазин e-ukrservice.com пропонує найвигідніші ціни на подрібнювач садовий Алко, так як ми є офіційним дилером ТМ АЛ-КО на території України. Окрім виваженої цінової політики, ми пропонуємо сервісне, гарантійне та післягарантійне обслуговування на будь-який садовий подрібнювач Al-ko з асортименту нашого інтернет-магазину. Доставка здійснюється у всі регіони країни найпопулярнішими транспортними компаніями. Якщо ви у роздумах, який садовий подрібнювач Алко купити буде краще – звертайтесь до наших фахівців, вони допоможуть зорієнтуватися та підкажуть усі нюанси вибору. Також на сайті Укрсервіс ви можете почитати на садовий подрібнювач Алко відгуки від реальних користувачів.