Подрібнювачі STIGA

Купити
Тип живлення: мережа 220 В
Потужність двигуна, Вт: 2200
Система подрібнення: ножі
Матеріал подрібнення: гілки і листя
Максимальний діаметр, мм: 40
Пропускна здатність, кг/год: 100
Купити
Тип живлення: мережа 220 В
Потужність двигуна, Вт: 2500
Система подрібнення: фреза
Матеріал подрібнення: гілки
Максимальний діаметр, мм: 40
Пропускна здатність, кг/год: 120
Показано з 1 по 2 із 2 (всього 1 сторінок)

Під час прибирання в саду після його розчищення від зайвої порослі широко використовуються садові подрібнювачі. Хоча обладнання відносно нове на ринку нашої країни, але завойовує садовий подрібнювач симпатії споживача неабиякими темпами. Великою популярністю зараз користуються подрібнювачі Stiga. Якісний та надійний агрегат. Подрібнювач Stiga виробляється у двох варіаціях ріжучого механізму – бувають ножові та фрезерні садові подрібнювачі Stiga. У кожного з видів свої переваги та свої особливості роботи. Одне статично – утилізація гілок за допомогою обладнання виробника – суцільне задоволення: мінімум турбот, максимум ефективності.

Купити садовий подрібнювач цієї торгової марки можна на ukrservice.com. У нашому асортименті представлені дві найзатребуваніші та найнадійніші моделі, з докладними характеристиками яких можна ознайомитися в електронному каталозі інтернет-магазину. Компанія Укрсервіс є офіційним дилером продукції ТМ Stiga на території України, тому вартість обладнання найлояльніша на ринку. Окрім іншого, будь-який подрібнювач гілок Stiga забезпечується гарантійним та післягарантійним обслуговуванням на базі власного авторизованого сервісного центру Укрсервіс. Кожен подрібнювач садовий Stiga - оригінальне обладнання, що поставляється на територію країни офіційно, з гарною гарантією виробника.

Stiga подрібнювач: види

  • Ножовий. Працює дещо гучно, але з більшою швидкістю. Здатний легко подрібнити гілки у великій кількості. Але слід пам'ятати про максимальний діаметр гілок, які садовий шредер переробить коректно, без загрози механізму. Гілки затягуються всередину подрібнювача за допомогою спеціального механізму. Подрібнювач Stiga bio master 2200 - із ножовою системою. Комплектується містким тканинним сміттєзбірником, завдяки чому вага агрегату складає всього 15 кг. Відмінний агрегат бюджетного цінового сегмента для використання у домашніх умовах.
  • Фрезерний. Примітний такий вид стигу подрібнювачів тихішою роботою. Також дуже зручною є автоматична подача гілок. Фреза, що втягує, затягує гілку в ріжучий механізм, де спочатку проходить її розщеплення і тільки потім відбувається її подрібнення. Такий алгоритм дозволяє переробляти відходи деревини більшого діаметру – до 40 мм. До фрезерних відноситься подрібнювач гілок Stiga bio silent 2500. Стійка конструкція, надійна робота, міцна сталева рама – але й вартість, за рахунок складнішої конструкції дещо вища.

Цінується електричний садовий подрібнювач Stiga тим, що крім тихої роботи (порівняно з бензиновими садовими шредерами), ще й не виробляє вихлопні гази, не потребує заправки, і набагато простіший в обслуговуванні. Єдина незручність - деяка залежність агрегату від розетки. Але це легко вирішується за допомогою подовжувача мережі необхідної довжини.

Подрібнювач Стіга: переваги

  • Надійний різальний механізм, незалежно від його типу, виготовляється з високоякісної інструментальної сталі.
  • Легка вага, тиха робота, компактні габарити будь-якої моделі.
  • Захист від навантаження.
  • Місткий контейнер для деревних відходів.
  • Якісні матеріали корпусу та якісні комплектуючі.

Де купити недорогий садовий подрібнювач гілок

Компанія Укрсервіс пропонує тільки оригінальну техніку та обладнання від найкращих світових виробників, серед яких і Stiga – торгова марка родом зі Швеції. Подрібнювач садовий Stiga у нашому каталозі можна купити за найвигіднішою в Україні вартості та з доставкою у будь-який куточок країни популярними транспортними компаніями. Професійна консультація та повне сервісне обслуговування гарантовані.