Подрібнювачі VULKAN

Купити
Тип живлення: мережа 220 В
Потужність двигуна, Вт: 2500
Система подрібнення: ножі
Матеріал подрібнення: гілки і листя
Максимальний діаметр, мм: 45
Пропускна здатність, кг/год: 125
Показано з 1 по 1 із 1 (всього 1 сторінок)

Подрібнювач гілок – садова техніка, яка значною мірою заощаджує час та сили, коли потрібно утилізувати деревні відходи. Після розчищення саду від зайвої порослі: сезонне обрізування дерев, видалення надмірної порослі ягідних кущів, оформлення крони дерев залишається великою кількістю гілок різного діаметру. І все б нічого, тільки їх треба якимось чином переробити. Спалювати заборонено, інші методи дуже трудомісткі. І ось у таких ситуаціях на допомогу приходять подрібнювачі гілок Vulkan. Агрегат без проблем подолає подрібнення як сухих, так і свіжих гілок різного діаметру. Подрібнювач здатний якісно переробити сухі гілки діаметром до 40 мм і свіжі діаметром до 45 мм.

Купити садовий подрібнювач цього виробника за лояльною вартістю можна на e-ukrservice.com. Продукція VULKAN – власна торгова марка ТД Укрсервіс, тому ми впевнено можемо стверджувати, що обладнання насправді надійне і довговічне. Обслуговування подрібнювача гілок Vulkan відбувається на базі свого сервісного центру Укрсервіс. Кожен садовий подрібнювач поставляється із гарною гарантією. Гарантовано також повну відповідність нормативам якості та безпеки згідно не лише ДСТУ, а й європейським нормам.
Режущий механизм – ножевой, изготовлен из качественной инструментальной стали.

Електричний подрібнювач Vulkan: особливості

  • Корпус виготовлений із удароміцного якісного пластику.
  • Великі колеса транспортування.
  • Двосторонні ножі у ріжучому механізмі.
  • Невелика вага.
  • Місткий сміттєзбірник.

Подрібнювач гілок садовий Vulkan - надійний помічник, надзвичайно простий в управлінні та обслуговуванні. Відрізняється тривалою ремонтопридатністю навіть після гарантійного терміну. Крім гілок обладнання чудово справляється і з листям, тобто садовий шредер Vulkan досить багатофункціональний.

Садовий подрібнювач бренду: переваги

  • Двигун великої потужності.
  • Двохрівневий захист від випадкового запуску.
  • Висока продуктивність агрегату.
  • Електронна система захисту від перевантажень.
  • Порівняно низька ціна.

Де купити садовий подрібнювач гілок недорого та з доставкою

Подрібнювач садовий можна купити на сайті компанії Укрсервіс. Ми несемо повну відповідальність за якість продукції наших власних торгових марок, до яких належить ТМ VULKAN. Професійна консультація, сервісне обслуговування та оперативна доставка у всі, навіть найвіддаленіші куточки України – забезпечені. Також компанія Укрсервіс надає можливість садовий шредер купити в кредит на зручний для вас термін.