Повітродувки та садові пилососи GARDENA

Купити
Тип повітродуву: ручний
Тип живлення: мережа
Режим: видування, всмоктування
Швидкість потоку повітря, км/год: 310
Продуктивність, м3/год: 612
Регулювання повітряного потоку: є
Показано з 1 по 1 із 1 (всього 1 сторінок)

Повітродувка електрична - обладнання для прибирання саду, двору і ділянки. Стане незамінним помічником у роботі будь-якого домовласника. Ви ніколи не повернетеся до старих методів збирання листя або іншого сміття у дворі. Повітродувка (садовий пилосос) зазвичай функціонує в двох режимах. Є моделі, які працюють або на всмоктування або на видування. Більш технологічні варіанти цієї садової техніки можуть працювати і на втягування, і на видування. Наприклад, повітродувки gardena ergojet 3000 - здатна і втягувати повітря зі сміттям, і видувати повітря. Присутня також функція подрібнення сміття. Це робить функціонування агрегату максимально ефективним.

ТМ Gardena при конструюванні садових пилососів і повітродувок приділяє гранична увага навіть самим незначним, здавалося б на перший погляд, дрібниці. Так, подрібнювач працює з коефіцієнтом подрібнення 16: 1, і це також робить вагомий внесок у підвищення ефективності роботи садового пилососа. Сміттєзбірники великого обсягу, отже, працювати в рази зручніше.

Купити повітродувку (садовий пилосос) Gardena можна на e-ukrservice.com. Ми є офіційним дилером торгової марки на території України, і пропонуємо найдоступніші ціни на продукцію Gardena. У нашому асортименті представлені тільки найкращі моделі техніки в багатьох комплектаціях і виняткової якості збірки.

Чим вигідно відрізняється gardena повітродувка, переваги

Повітродувки електричні виробництва ТМ Gardena мають ряд переваг, що робить електричні повітродувки цього виробника кращими у своїй ніші.

  • Низький рівень шуму
  • Компактні розміри
  • Невелика вага
  • Оптимальні пропорції подрібнення сміття
  • Великий обсяг сміттєзбірника
  • Висока швидкість повітряного потоку
  • Високі показники продуктивності
  • Максимально просте користування - немає необхідності заправляти або стежити за рівнем заряду акумулятора
  • Екологічність (з огляду на харчування від мережі знімається питання вихлопних газів)

З мінусів - прив'язка до розетки. Вирішується за допомогою подовжувача.

Повітродувка gardena - впроваджені кращі розробки і відмінно продумана конструкція. Якісна прибирання території з мінімальними затратами.

Купити повітродувку електричну Гардена з доставкою по Україні

Компанія Укрсервіс пропонує тільки високоякісне обладнання та витратні матеріали, в числі яких і продукція ТМ Gardena. Ми - офіційний дилер торгової марки на території України. Оригінальна продукція і офіційна гарантія від виробника, а також найбільш лояльне ціноутворення на всі позиції каталогу і професійна консультація - це те, що ми гарантуємо. Здійснюється доставка по всій території України зручними для вас транспортними компаніями. Для уточнення термінів доставки і за додатковою інформацією звертайтеся до наших менеджерів.