Повітродувки та садові пилососи OLEO-MAC

Купити
Тип повітродуву: ранцевий
Тип живлення: бензин
Режим: видування
Швидкість потоку повітря, км/год: 324
Продуктивність, м3/год: 1200
Регулювання повітряного потоку: так
Показано з 1 по 1 із 1 (всього 1 сторінок)

Бензинові повітродувки і садові пилососи ТМ OLEO-MAC - садова техніка, популярність якої зростає з кожним роком. Всупереч думці, що дуйка для прибирання листя може застосовуватися тільки в саду - ця техніка використовується і для інших цілей. Знайшла застосування бензинова повітродувка і при збиранні свіжого НЕ злежалого снігу. З дуже великою заметом повітродувка бензинова, природно, не впорається, тут потрібен снегоуборщик. А ось здути сніг з доріжки техніка зможе запросто. За допомогою повітродуву значно економляться сили і час для прибирання. Садовий бензиновий пилосос OLEO-MAC - незамінний, коли потрібно швидко і якісно прибрати велику площу. Купити оригінальну садову техніку, в тому числі і садові пилососи цього бренду можна в інтернет магазині e-ukrservice.com. У нашому асортименті представлені тільки найкращі моделі, які вже встигли зарекомендувати себе як надійне і довговічне устаткування. На всю продукцію Oleo-Mac надається офіційна гарантія від виробника.

Переваги по яких варто придбати повітродувку Олео мак

 • Ефективність
 • Проста експлуатація
 • Розумна витрата палива
 • Висока якість збірки і комплектуючих
 • Маневреність
 • Тривалі терміни служби
 • Компактні габарити і порівняно невелика вага

Бензинова повітродувка Олео мак комплектується двотактним бензиновим двигуном. Потужності двигуна більш, ніж достатньо для того, щоб техніка справлялася навіть з великими навантаженнями.

Конструкцією передбачені наступні рішення:

 • Праймер. Допомагає запустити воздуходув в рази швидше навіть після тривалого простою. Також система підкачки палива буде корисна при заміні палива. Проблем із запуском повітродувки не буде. Фіксатор оборотів. Дозволяє зафіксувати необхідну потужність обладнання, і відповідно, знизити навантаження на руки користувача
 • Конструкція рукоятки. Зручна і функціональна, виключає можливість випадкового старту. Також при необхідності здатна допомогти заглушити двигун повітродуву в екстреному порядку.
 • Продуктивності повітродувки олео мак BV 162, наприклад, буде достатньо для того, щоб розвинути швидкість повітряного потоку 324 км / ч. Устаткування потужне і продуктивне.
 • Витрати палива. Повітродувка ОLEO mac розумно корелює витрата палива з потужністю. Виробник подбав про те, щоб витрата був не більшим.

Де купити повітродувку бензинову OLEO-MAC з доставкою по Україні

Компанія Укрсервіс пропонує купити повітродувку олео мак за розумною ціною. Ми здійснюємо доставку транспортними компаніями по всій території України. Будьте впевнені, Оле мак - по ряду показників краща повітродувка купити яку можна на e-ukrservice.com. буде радувати якісною роботою довгі роки. Крім зваженої цінової політики на OLEO-MAC ми гарантуємо якісний сервіс, вичерпні консультації фахівців і оперативне оформлення замовлення.