Рокли METIER

Купити
Вантажопідйомність, кг: 2000
Мін. висота підйому, мм: 85
Макс. висота підйому, мм: 200
Ширина вил, мм: 550
Довжина вил, мм: 1150
Передні колеса, мм: 160х50
Купити
Вантажопідйомність, кг: 2000
Мін. висота підйому, мм: 85
Макс. висота підйому, мм: 200
Ширина вил, мм: 550
Довжина вил, мм: 1150
Передні колеса, мм: 180х50
Показано з 1 по 2 із 2 (всього 1 сторінок)

Рокла - складська техніка, затребувана практично в будь-якій установі, будь то магазин, торговий центр або аеропорт. З її допомогою переміщають будь-які вантажі, які тільки можуть поміститися на дерев'яній палеті. Зараз кожен може купити собі гідравлічний візок, залежно від необхідної вантажопідйомності або довжини вил. Діапазон цін при цьому досить широкий.

Також існує безліч виробників, які спеціалізуються виключно на розробці складського піднімального устаткування. Відносно недавно світу була представлена продукція для складу української торгової марки Metier. Заводи, що виробляють рокли цієї компанії, знаходяться в КНР.

Однак, слід врахувати, що всі виробничі процеси побудовані з найсуворішим урахуванням міжнародних стандартів якість. До того ж, зразки з кожної партії проходять ретельні випробування, під час яких перевіряються не тільки гідравлічні блоки, а й кожен загвинчений болтик.

Ціни на рокли Metier для складу

Гідравлічні рокли Metier: переваги та особливості

Продукція даного виробника має перелік плюсів, серед яких слід виділити:

  1. Якісне порошкове фарбування захищає корпус від впливу вологи і прямого контакту води. Якщо під час роботи на вулиці Вас наздожене сильна злива, будьте впевнені - з роклою нічого не трапиться.
  2. Колеса мають спеціальну спарену конструкцію, завдяки чому візок здатен витримувати максимальні навантаження протягом тривалого часу.
  3. Передні ролики з гумовим покриттям не дряпають підлогове покриття і не залишають на ньому характерних слідів. Тепер можна працювати на підлозі з плитки або полірованого бетону, не побоюючись його пошкодити.
  4. Надійні гідравлічні блоки стійкі до зносу і здатні впоратися з будь-якою вагою в межах допустимої норми.

На додаток до всього іншого, важелі управління знаходяться в безпосередній близькості один від одного, забезпечуючи тим самим більш комфортну роботу.

Ціни на гідравлічні візки Metier для складу

Характеристики гідравлічних візків Metier

Щоб купити дійсно хорошу роклу, слід звернути увагу на певні технічні параметри:

  • Вантажопідйомність - показник допустимої ваги, який може пересувати рокла. В асортименті Метіер є продукція, здатна впоратися з максимальним навантаженням від 1000 до 3000 кг.
  • Довжина вил - досить важливий параметр, на який зазвичай звертають увагу після вантажопідйомності. Наприклад, рокла з короткими вилами може знадобитися під час роботи в умовах обмеженого простору. Моделі з довгими вилами знадобляться, якщо виникне необхідність переміщати палети великих розмірів. В каталозі Metier є рокли не тільки зі стандартною довжиною вил (1.15 м), але і укорочені / подовжені (0.8 і 1.8 метра відповідно).

Також в деяких випадках також дивляться на тип приводу, який визначає спосіб пересування. У каталозі інтернет-магазину ТД Укрсервіс представлені тільки несамохідні гідравлічні рокли, так як вони менш вимогливі в обслуговуванні і не займають багато місця, на відміну від самохідних візків.

Ціна на гідравдіческую роклу Metier

ТД Укрсервіс - офіційний інтернет-магазин гідравлічних візків Metier

В асортименті інтернет-магазину представлена велика кількість складської техніки з різними характеристиками. Менеджери підкажуть актуальні ціни на ту чи іншу роклу, а також допоможуть купити надійне обладнання для складу необхідної Вам вантажопідйомності. ТД Укрсервіс - офіційний дилер ТМ Metier. Це дає можливість гарантувати дійсно вигідні ціни. При цьому якість складської підйомної техніки Вас не розчарує.

В каталозі сайту Ви також зможете знайти правдиві відгуки про кращі гідравлічні рокли. Доставка проводиться по всій Україні: Вінниця, Київ, Харків, Одеса, Львів, Житомир та інші міста.