Каталог товаров Rothenberger

Немає товарів

ТД Укрсервіс - офіційний дилер ТМ Rothenberger

Батьківщина бренду: Німеччина Флаг Германии

Країна-виробник: Німеччина Флаг Германии США Флаг США

Rothenberger – відомий німецький виробник устаткування й інструментів для сантехніків, а також інших виробів. Компанія була заснована в Німеччині в 1949 р інженером Е. Ротенбергер, і в той час її діяльність ґрунтувалася на виготовленні з'єднувачів для труб. Зараз виробничі площі розташовані в цій же країні.

У 1974 р відбулося розширення, завдяки якому тепер можна купити труборізи для сталевих труб, інструменти для пайки, зварювання. Продукція експортується в багато світові країни, включаючи Францію, Польщу, Італію. При високій якості ціна трубного важільного ключа та інших інструментів залишилася як і раніше доступною.

Асортимент, типи продукції Rothenberger

Перед тим, як вибрати арматурні ножиці, варто заглянути в каталог інтернет-магазину. Виробник випускає на ринок такі типи товарів:

  • згинальні верстати;
  • ручні розширювачі для труб;
  • прес-машини, електричні різаки;
  • дрилі, бурильні установки;
  • картриджі, балончики для пайки;
  • вакуумні насоси, напірні шланги.

Також є спеціальні пристрої для виявлення витоку газу і води, можна купити трубогиби для профільних труб недорого. Виробник випускає комплектуючі до всіх механізмів.

Купить недорого инструменты Rothenberger для водопровода

Особливості, переваги товарів Rothenberger

Варто звернути увагу на наступні плюси продукції:

  • ефективна робота, яку підтверджує тестування на всіх етапах;
  • використання механізованого виробництва;
  • висока якість і довгий термін служби;
  • постійне оновлення модельного ряду, додавання сучасних розробок при створенні інструментів.

Співробітники компанії постійно підвищують свою кваліфікацію, впроваджують інноваційні технології на заводах по виготовленню продукції.

Купить недорогие инструменты Rothenberger для водопровода

Де купити інструмент для сантехнічних робіт?

ТД «Укрсервіс» - інтернет-магазин, де представлений широкий асортимент обладнання для ремонту та будівництва, обслуговування систем комунікації. Каталог сертифікованої продукції постійно розширюється, що дозволяє підібрати оптимальний варіант для виконання завдань будь-якого типу.
 
Про ціну окремих позицій можна домовитися в індивідуальному порядку. Кваліфіковані менеджери-фахівці із задоволенням дадуть відповідь на питання про особливості роботи обладнання, підкажуть, скільки коштує річний труборіз, інші інструменти.
Характеристики товара...
Отзывы...