Электрорубанки Metabo

Нет в наличии Арт: 1386

4 999 грн. 8 094 грн.

Купить
Ширина строгания, мм: 82
Глубина строгания, мм: 2.6
Кол-во оборотов, об/мин: 17000
Регулировка глубины: да
Тип двигателя: Нет данных
Вес рубанка, кг: 2.7
Показано с 1 по 1 из 1 (всего 1 страниц)

Отзывы в категории

Георгій
Використовую близько півроку, з своєю роботою справляється. Хороший рубанок за невисоку ціну. Серйозних зауважень поки не виявив. Я не профі, користую в домашньому господарстві та побуті. Враження в основному хороші, на початку стругання рубанок не шарпається, в сторону не веде. Так що поки все влаштовує.
Саша Гринько
Враження тільки позитивні, знав, що купував. Класний і надійний інструмент як для професіонала, так і для любителя. В руку лягає, як влитий, відносно легкий. А головне - вже півтора куба сосни пройшов, то навіть натяку немає, що ножі затупились, хоч сучки і попадались! Рубанок зручний і, думаю, виправдає свою вартість до копійки.
Микола Ф.
Легкий, досить тихий апарат, ножі хороші, міняти легко, налаштовується швидко, хват зручний. Мене повністю по параметрах влаштовує - і шум (попередній гарчав на всю вулицю, навіть на нових ножах), і вага, і потужність, і якість стругання. Чверть не вибирав, тільки стругав. Працювати приємно, тримати комфортно, зроблений на совість.
Анатолій
Купляв для чорнових робіт по дереву і фанері. Потрібен був простий практичний рубанок, вибрав цей, ціна влаштувала, чув про нього непогані відгуки від колег. Сам інструмент легкий, удобний, з точним регулюванням глибини стругання. Планую, як виникне потреба, ножі замінити на твердосплавні. Але поки зауважень немає.
Арсеній
DeWALT як завжди не розчарував. Вибрав цю модель не тільки за показники,а й за достойну комплектацію. Єдине, що докупив, то це мішок для стружки, тепер він просто ідеальний. Зручний, дуже точне зняття шару деревини, працював з різним деревом, проблем ніяких, чудовий вивід стружки на різні сторони. Якщо шукаєте надійність, невибагливість, точність різу, то однозначно беріть.
Лютий Н.В.
Легкий, зручно лежить в руці. Для дому і дрібних столярних робіт саме те, що треба. Мені подобається. Недорогий і по якості хороший, стружкою не забивається, як інші, чистити весь час в процесі роботи не треба. З пилососом взагалі працює без проблем.
Квашук Д.
Консультант порекомендував цю модель, як одну з ходових. Я покупкою задоволений. Рубанок чудовий, прийшов уже готовий до роботи, все відрегульовано. Стругає як треба. З пилососом підключати зручно і в результаті - кругом чисто.
Саєнко Віталій
Комплектація повна, є кейс. Перемикач глибини працює точно. Сам рубанок легкий, ножі якісні. Пилевідвід хороший і забезпечує чисту робочу поверхню. Полегшує роботу однозначно, не шкодую, що придбав.
Думбрава Влад
Краща ціна, яку знайшов, і доставка безкоштовна. В цілому покупкою дуже радий. Рубанок компактний, брудом і пилом не залипає, лекго обдувається від тирси і стружки. Працюю з різною товщиною, регулюється дуже точно від 0 до 2,5 мм, все під контролем. Стругає класно - рівно, гладко, чисто, як сирову, так і суху доску.
Лавора Д.С
З потужним 6 А акумулятором працює на ура. Глибину ставлю не більше 1 мм, так нагрузка менша і батарея живе довше, хоч і більше проходів роблю. Чисто стругає, точно робить чистове вирівнювання в 0-1мм. Прийшов вже з висталеними ножами і всіма потрібними настройками.
Филь Тарас
Хороший рубанок, потужний, підходить для професійних задач. Ширина проходу стандартна, як у всіх, по глибині зрізу в 4 мм реально, ножі гості і виставлені, як треба, ріже легко, не важкий, одною рукою можна працювати.
Андрій Кобець
Хороша пропозиція від магазину, ціна за Метабо, як за середній Китай. Чудовий, простий рубанок таки дійсно підвищеної потужності. Для моїх домашніх і професійних робіт вистачає. Платформа рівна, якісні рідні ножі, вже виставлені з заводу, довгий м'який кабель. Хват комфортний, працюю ним в задоволення.
Сергій Володимирович
Рубанком цілком задоволений, леза легко міняються. Плюс його потужність 850 W і кількість оборотів до 15000 дозволяють виконати роботу якісно і практично без ніяких труднощів.
Ігор Лелека
Рубанок з хорошими параметрами. Обробив ним куб дощок, тільки приємні враження, потужності вистачає з запасом. Не перегрівається, йде плавно. Дошка після нього ідеальна. Головне не спішити і працювати з розумом.
Вадим Кожушко
Купував за відгуками в інтернеті, не розчарувався. Недорогий і досить продуктивний, ідеальний для домашньої столярки. Працюю в основному з сухими твердими породами (дуб, бук, граб, сосна) - за 1,5 роки ножі ні разу не міняв. Періодично чищу від стружки і працює без збоїв. Рекомендую і товар, і магазин!
Арсен
рубанок виконує свою функцію бездоганно. ціна прада висока. але для виробництва потужності хватає. 
Валерій
Рубанок купив для цеху свого.  Робить швидко, ідеально рівно та точно і будь-яке дерево. Хороша техніка, професійна. До речі. привезли безкоштовно.
Олег Грабовський
Дуже точно стругає. Як намітив так і є по факту. В сторону не веде. Немає ніяких розширень в ту чи іншу сторону. Класна машинка.
Ярослав
Вещь хорошая.
Дмитро
Річ класна. Все виконує акуратно. Є регулятор глибини зрізу. Сам процес пильний. Він потужний, навіть дуже.