Клеевые пистолеты Metabo

На складе Арт: 821

799 грн. 1 058 грн.

Купить
Тип питания: Сеть
Диаметр стержня, мм: 11
Класс инструмента: бытовой
Длина стержня, мм: 200
Время нагрева, мин: 6
Напряжение аккумулятора, В: 0
Показано с 1 по 1 из 1 (всего 1 страниц)

Отзывы в категории

Денис Ліга
Пістолет якісний, надійний, можна впевнено користуватись. Зібраний на совість. Трохи важчий за мережевий, але це єдиний незначний і спорний мінус, в принципі, підлізти ним можна куди завгодно без проблем. Все інше тільки в плюс. Головне, не ставити його носиком вниз на похилих поверхнях, на горизонтальних він стоїть нормально, не тече.
Роман Скрипник
Супер пістолет, гріється за пару хвилин, клеїть добре і, що головне, нічого не тече і не капає. В перший же день виклеїв декілька стержнів - і жодної зайвої краплі. Зручно сидить в руці, натискання м'яке, достатньо довгий кабель. Рекомендую купувати.
Євгенія
Купила сину для поробок. Задоволений. Зручний тим, що якраз по розміру руки і неважкий. Швидко розібрались, як користуватись, нічого складного. Хвилювалась, що буде сильно грітись (модель з дешевших), але марно. Ні корпус, ні носик не гарячі, все безпечно і я спокійна.
Антон
Сподобався всім. Економно витрачає клей. З пістолетами за 200 грн. не зрівняти! Клей не витікає, зручна підставка. До цього було кілька пістолетів, у всіх капав клей після нагрівання. У даного пістолета цієї проблеми немає.
Вадим Палкін
Простий і надійний, нічого зайвого, але клеїть все, як треба. Користуюся не часто, пару раз в місяць, претензій не маю. Враховуючи невисоку ціну, вважаю, що такий приборчик просто необхідний в побуті, як для ремонту, так і для творчості.
Ірина Воля
Тут на сайті мені порадили цей пістолет як такий, що підійде для великих об'ємів проклейки. І не обманули)) Він дійсно класний. Нагрівається дуже швидко, менше хвилини, і тримає температуру до кінця. Клей виходить потрібної консистенції, не розтікається водою. Було, що пару раз залишався увімкненим, спрацьовує автовимкнення, все чудово. Рекомендую однозначно.
Guculyk Petro
Міні-пістолет, вибрав його по ціні, що недорого. Швидко нагрівається, не тече. Провід міцний, не перегинається. Вже 2 роки служить в мене, без проблем.
Чайка Тетяна
2 режими роботи (звичайний і безпровідний). Підходить для грубих стержнів 11 мм і проклейки крупних деталей, хоч з мілкими теж можна приноровитись. По ціні не сильно відрізняється від мережевих аналогів.
Зубач С.
Користуюся в своїй майстерні при сборці чи ремонті меблів. Працює чисто, точно наносить термоклей на деталі. Основна його перевага - працює від акумулятора.
Катя Бужак
Нагрівається за 1,5 хв, зберігає постійну високу температуру при подачі клею. Споживає при цьому якихсь 90 Вт. Постійно ліплю ним з дітьми поробки, в побуті часто допомагає.
Валерій Іванович
В цьому магазині купую вже давно. Такий пістолет для дому, авто, дачі просто необхідний. Добре тримає температуру, не перегрівається. Рекомендую всім.
Марія Береза
За таку ціну просто чудо-пістолет, без перебільшення. Клей подає акуратною тоненькою цівкою, що зручно при роботі з маленькими деталями. Довгий провід, є підставка для упору. Надіюсь прослужить ще довго.
Гость
Хороший немецкий оригинальный инструмент. Свою цену оправдывает всгда. Легко и удобно удерживать. короче гут!
Николай
Для периодитеческих домашних нужд инструмент немаменим. И по цене и по качеству. Быстро разогревается клей. Кладет клей очень акуратно и ровно.
Владимир
клеет хорошо, удобно и красиво.
Констянтин
клея лягає рівномірно, а головне що дуже зручно.
Богдан
Хороший пистолет для нанесения клея. ничего не течёт и не заыіхает преждевременно. Бош хороший просто. Магазин приличный я вам скажу.
Роман
клеет хорошо, чистить легко, не течёт и не сохнет.Хватает на долго.
Юрій
Працювати з нм легко. Нагрівається буквально через 15-20 секунд. Економний, лишнього клею не виливає. Акумулятора хватає на довго, особливо якщо вимикати. Але він і сам вимикається.
Діана
Зручний і простий. Клей не тече і не сохне. Не важкий. Пока все.