Ручні дискові пилки

Немає в наявності Арт: 498

2 820 грн.

Купити
Глибина пропила під кутом 45: 48 мм
Макс. кут нахилу: Немає даних
Посадковий отвір: Немає даних
Рівень шуму: 102 дБ
Країна торгової марки: Китай
Вага: 6.7 кг
Показано з 1 по 1 із 1 (всього 1 сторінок)

Відгуки в категорії

Олександр
Купував пилу для повздовжніх розпилів дошок під кутом45 градусів.Свою роботу виконує на 100%. Зручні і чіткі регулювання дозволяють якісно виконати розпил. Паралельний упор з подвійною фіксацією та шкалою дозволяє виконати максимально рівний різ. Плавний пуск присутній.
Матвій Павлович
Потужна пилка для професійного використання, регулювати для роботи з направляючою шиною не довелось. Різ рівний. Дубовий щит в 40мм товщиною ріже не напружуючись. При цьому має досить невелику вагу, як для такої потужності. Не вібрує, не дзвенить, зручна в руках.
Андрій Яковенко
Хороша пилка за адекватну ціну. Потужності достатньо, з нормальним диском в комплекті. Легенька, проста, зручно регулювати кут нахилу, хороша якість підошви. Дошку 50-ку вздовж пиляє не напружуючись. Влітку дуже виручила, коли позапланово прийшлось перекривати дах на веранді. Вже чимало пережила, працює далі.
Сапсай М.
Дуже сподобалась. В руці сидить добре, потужності вистачає навіть для розпилювання вологої деревини. По конструкції дуже добре продумана. Настройка вугла наклону дещо незручно відкручується, але це особисто моя думка.
Данило Терещук
Коли будував дерев'яний сарай і баню на дачі, виникла необхідність придбати ручну циркулярку, зупинив свій вибір на цій - за таку ціну гріх не взяти! Вона не важка, тому руки не втомлюються, плюс не перегрівається, розпилює дошки як вздовж, так і поперек - точно, швидко і якісно, також оснащена хорошим захистом від перегріву, довго працює беззупинно і не гріється, як інші. Зручна і надійна, ще ні разу не підвела.
Михайло Погребняк
Користуюсь рік. Принципово брав модель, сумісну з шинами Бош (буква G в назві моделі), так як без них вже не уявляю частину робіт. З самого початку відмітив плюси штатного диску: він тонкий (менше навантаження на двигун), пропил відносно чистий (на рівні з більш дорогими дисками), коштує недорого, у випадку заміни, має дуже поширений розмір. Якщо зноситься, буду брати саме такий. При покупці додаткових дисків, врахуйте їх товщину, не варто брати товстіші 1,8 мм по товщині зуба, оскільки від цього значно зросте навантаження на двигун. Щоб пилку не вело вбік при перших же різах, потрібно відрегулювати положення пилки відносно платформи.
Сергій Стефанів
Функції свої виконує. Розкрій фанери цією штукою робити однозначно зручніше, ніж лобзиком. Дуже зручна можливість обмежувати глибину пропилу - можна чітко вирізати пази потрібної глибини. В цілому достойна пилка для оперативних столярних і теслярських робіт, для робіт з плиткою і пластиком.
Іван Олексійович Мельник
Шукав по різних магазинах і сайтах саме цю модель, боявся, щоб не попалась китайська підробка. Продавець запевнила, що пила оригінальна, в чому переконався, як приїхала посилка. Користуюсь недавно, приблизно півроку, тому багато розписувати не буду. Пилка свої функції виконує, ріже чітко, рівно, швидко. Всі деталі зроблені і зібрані якісно, інструментом приємно працювати. Рідний диск добротний, ріже як треба, поки не планую його заміну. Вважаю, що за доступну ціну придбав чудову пилку. Надіюсь, в подальшому також будуть тільки приємні враження від користування.
Виктор
Все супер брал по акции позвонили и сразу отправили,товар зарегистрировал на сайте макита,молодцы все скпер
Ілля Сапа
Ціна - вогонь! По такій брати Макіту дуже вигідно. Пила ріже на ура, все, що необхідно, і в прямому положенні і під нахилом. Купував її собі теж на цьому сайті, обслужили на рівні, зауважень до роботи оператора не маю.
Лобурець Володимир
Пилка добре відбалансована - мені комфортно нею працювати, і безпечно. Пил в очі не летить. DEWALT завжди радує якістю. Постійно купую у вас їх інструменти. Дякую за додаткові знижки і безоплатні доставки. Рекомендую всім.
Sasha_Mitshkovskiy
Дуже потужна, справжня робоча "конячка", відмінна якість зборки і комплектуючих. Рівна масивна підошва. Диск не б'є, люфти відсутні. Кронштейн для регулювання вильоту диска досить надійний, зроблений зі сталі. Дуб, граб, клен ріже як по маслу.
Довгаленко С.
Вибрав через широкий діапазон глибини різу. Поки все добре, користуюся 8 місяців. Зборка хороша, без люфтів. В руці тримати зручно, комфортна прорезинова ручка. Досить довгий шнур і досить рівний різ рідного диска. При запуску з рук не виривається. Вважаю, що хороша пилка за дуже адекватні гроші.
Дехтяр Яків
Пилка крута, як для акумуляторної, то оборотів і потужності достатньо і з запасом. Гризе добре)) може годинами працювати, заморююсь тільки я, а їй хоч би що. Вдячний, що порадили саме її.
Хвиль Андрій
Для побутових робіт пристойна малишка. Найкраще підходить для листових матеріалів. Пиляє рівно, вздовж і впоперек, вугли тримає чітко. Рекомендую купувати.
Дмитро Копаниця
Задоволений, приємно працювати з цим інструментом. Зручно регулювати в роботі, працювати з пилососом. Диск в комплекті хороший. Достатній вугол обзору розпилу + підсвітка допомагають при поганому освітленні.
Стас Кузема
Як на мене, то досить хороша побутова пилка за досить адкватну ціну. Працює чудово, рівний і чіткий пропил, лазерний вказівник. Сама пилка добре зібрана, легка, зручно і надійно лягає в руку, не ковзає. Покупкою задоволений.
Віктор
Сильна Бошовська пила. Ріже рівно і без зазубрин. Персонал в магазині ввічливий.
Владимир
Инструмент в магазине хороший. обслуживанием доволен. Очень быстро выполняют заказы. Не врут.
Назар Мельник
Пилка професійна. використовую її у меблевому цеху практично щодня. Ріже якісно, точно. В сторону не веде. Сподобалось те, що зручна і руки не відвалюються після користування нею. Сервіс у магазині відмінний просто, це без перебільшень.

Сфера будівництва завжди пов'язана з розпилюванням того або іншого матеріалу. Будівельний ринок пропонує різне устаткування, залежно від майбутнього спектру роботи і матеріалу для обробки. Для дерева найчастіше вибирають циркулярку. Ручні дискові пили для дерева — ефективні інструменти для розпилювання будь-якого виду деревини. Робочими елементами приладу виступають алмазні диски. Залежно від розмірів апарату для розпилювання диски можуть бути з різною кількістю зубів і діаметру.

Переваги і особливості циркулярної пили по дереву 

В основному прилад використовують для обробки деревини. Проте, існують моделі дисків, які підходять для розпилювання фанери, ламінату, паркету, пластика і навіть кольорових металів. Пристрій з направляючою планкою забезпечує точний і рівний різ, завдяки високим оборотам пильного диска. Устаткування відрізняється такими технічними показниками: 

  • потужність двигуна електричної циркулярки варіюється в межах від 1000 до 2000 Вт; 
  • 4000-6000 оборотів за хвилину гарантують бездоганну якість різа; 
  • кут нахилу до 90° до основи дозволяє спилювати дерево під кутом; 
  • конструкція дискової пили адаптована під праву або ліву руку; 
  • деякі моделі дозволяють регулювати глибину пропилу від 55 до 90 мм.

Ручні дискові пили вибирають, якщо разом з точністю різа і продуктивністю важлива мобільність. Цей прилад легко транспортувати між заготовками або робочими об'єктами, чого не можна сказати про стаціонарні види устаткування. Ціна ручної циркулярки залежить від технічних показників моделі.

Особливості вибору ручної пили по дереву 

Перш ніж придбати спеціалізоване устаткування для розпилювання деревини, необхідно визначитися для яких цільових призначень використовуватиметься прилад. Слід звертати увагу на наступні критерії: 

  • Потужність. Умовно пили можна розділити на три класи по рівню потужності: до 800, 800-1200 і понад 1200 Вт. Чим вища потужність, тим продуктивніший прилад. Інструмент з потужним двигуном здатний розпиляти грубе поліно. 
  • Частота обертання диска. Від цього показника залежить якість різа. Чим більше обертів за хвилину видає апарат, тим рівніше буде пропил. 
  • Кількість зубців у диска. Кожен диск призначений для обробки певного матеріалу.
    Диски з великою кількістю зубів забезпечують зріз без задирка. Для того, щоб експлуатація циркулярки була безпечною, необхідно придбати устаткування, де різальний диск пили закривається запобіжним кожухом згори, а знизу — рухливим підпружиненим сектором, який приховує диск до моменту торкання пили із заготівлею.

Купити ручну циркулярку в ТД «Укрсервіс» 

Асортимент торгового дому «Укрсервіс» представлений надійними і довговічними дисковими пилами від світових брендів. Якість продукції підтверджена сертифікатами європейського стандарту. Ціна на ручні дискові пили залежить від виробника і особливостей моделі. Фахівці компанії нададуть клієнтам кваліфіковану допомогу в підборі інструменту залежно від його цільового призначення.