Шарнірно-губцевий інструмент

Немає в наявності Арт: 55847

195 грн.

Купити
Довжина пристрою: 160 мм
Тип: бокорізи
Показано з 1 по 1 із 1 (всього 1 сторінок)

Відгуки в категорії

Юрій
компактний та багатфункціональний, як і хотів
Ярослав
Прямь как игрушка0, но достойная взрослая игрушка.
Леонід
Я кусачками задоволений. рідко коли купиш інструмент і він якісний. Ці кусачки мене здивували.
Гость
Класний інструмент. купив тут поштучно багато чого. І все якісне
Зіновій
Інструменти тут якісні. Купую лише в цьому інтернет магазині.
Сева
Очень хорошие щипцы для зачистки проводов. Удобноь пользоваться. 
Петро
Якісні кусачки.
Торговый Дом Укрсервис
Роман, спасибо за Ваше сообщение. Действительно, иногда происходят ошибки по нашей вине. В данном случае, на этапе отправления товара произошел сбой, и Ваша посылка отправилась по другому адресу. Мы приносим свои извинения. И в качестве бонуса затраты по логистике мы возьмем на себя. На отделение Вы оплатите только стоимость товара. Надеемся, что это недоразумение не сформирует у Вас негативное отношение к нашему магазину. Надеемся на понимание и дальнейшее сотрудничество)
роман
заказывал мультитул, прислали провода. позвонил на фирму обещали разобраться и перезвонить, не перезвонили, еще раз набрал, снова не перезвонили. ребята, поменяйте название фирмы. Невже це є Укрсервіс? Назвіть Наш сервіс. Або сервіс по нашому. Дякую за увагу.

В арсеналі кожного господаря обов'язково знайдуться плоскогубці, круглогубці чи кусачки. Це елементарні монтажні пристрої, які допомагають впоратися з різними завданнями не тільки в будівництві, а й по будинку: закрутити або перекусити дріт, очистити ізоляцію кабелю, виконати іншу різноманітну роботу.

Конструкція та сфера застосування

Основними складовими шарнірно-губцевих інструментів є рукоятка, шарнірна конструкція та безпосередньо сама губка. Конструкція цих інструментів і, зокрема, форма губок, безпосередньо визначають їх призначення. Вони можуть бути круглими, вигнутими, подовженими або комбінованими, завдяки чому знаходять широке застосування у електриків, сантехніків, столярів, теслярів та інших ремісників.

Різновиди шарнірно-губцевих інструментів

На перший погляд, всі інструменти даного типу схожі і практично нічим не відрізняються один одного. По суті, найменші зміни форми та напрямки губок може суттєво вплинути на спектр функцій, що виконуються.

Основні види шарнірно-губцевих інструментів:

  • Кліщі (відрізняються великою щільністю захвату, здатні якісно видалити/закріпити деталь, очистити ізоляцію);
  • Плоскогубці (підходять для роботи на плоских поверхнях, а також із дрібними деталями);
  • Щипці (призначені для дротів, дроту);
  • Кусачки, бокорізи (виробляють захоплення/розріз матеріалів);
  • Пасатижі (здатні «перекусити» дуже тверді матеріали, у тому числі сталевий дріт);
  • Круглогубці, довгогубці (універсальний пристрій для роботи з деталями різних розмірів).

Перед тим, як купити шарнірно-губцевий інструмент, зверніть увагу на його характеристики, зіставивши його призначення та ваші індивідуальні потреби.

ТД Укрсервіс – світ інструментів для будівництва та ремонту

Інтернет магазин ТД Укрсервіс пропонує вам великий вибір шарнірно-губцевих інструментів Whirlpower, JONNESWAY, KING TONY, STANLEY та інших світових брендів. На сайті компанії вам надається чудова можливість купити бокорізи, плоскогубці, кусачки та круглогубці довжиною від 165, 200 мм до 750 мм, які відмінно впораються з усіма поставленими завданнями та стануть незамінними помічниками майстра у будь-якій роботі.