Шліфмашини BOSCH

Купити
Тип шліфмашини: Ексцентриковаа
Споживана потужність, Вт: 340
Кількість обертів, об / хв: 12000
Частота коливань, кол / хв: 24000
Амплітуда коливань, мм: 4
Макс. діаметр диска, мм: 150
Купити
Тип шліфмашини: Вибрационная
Споживана потужність, Вт: 190
Кількість обертів, об / хв: 12000
Частота коливань, кол / хв: 24000
Амплітуда коливань, мм: 2.0
Довжина стрічки, мм: 182 / 230
Купити
Тип шліфмашини: Прямая
Споживана потужність, Вт: 650
Кількість обертів, об / хв: 30000
Макс. діаметр диска, мм: 50
Регулювання обертів: Есть
Плавний пуск: Есть
Немає в наявності Арт: 355

2 799 грн. 3 247 грн.

Купити
Тип шліфмашини: Эксцентриковая
Споживана потужність, Вт: 250
Кількість обертів, об / хв: 12000
Частота коливань, кол / хв: 24000
Амплітуда коливань, мм: 2.5
Макс. діаметр диска, мм: 125
Купити
Тип шліфмашини: Полировальная
Споживана потужність, Вт: 1400
Кількість обертів, об / хв: 3000
Макс. діаметр диска, мм: 180
Регулювання обертів: Есть
Плавний пуск: Есть
Показано з 1 по 5 із 5 (всього 1 сторінок)

Шліфмашини Bosch по праву займають важливе місце серед різноманітності інструменту та обладнання для будівництва. Шліфмашини Бош здатні відполірувати, відшліфувати поверхню швидко і якісно, ​​ну і звичайно ж, не варто забувати про те, наскільки легше виконати роботу за допомогою шліфувальної машини, ніякі дідівські методи в порівнянні не йдуть. Працює техніка з різними матеріалами, однаково популярні і шліфувальні машини по дереву, і шліфувальні машини по бетону цього виробника. Без складнощів справляються і з металом. Двигун інструменту продуктивний і надійний, інші комплектуючі, як і корпус шліфувальні машини також відрізняються високою якістю збірки і матеріалів.

Якщо ви шукаєте, де можна подивитися на шліфувальні машини Бош каталог, відвідайте e-ukrservice.com. Наш інтернет-магазин пропонує вигідні умови купівлі будівельної техніки та інструменту, та багатий їх вибір. Компанія Укрсервіс є офіційним дилером продукції ТМ BOSCH на території України, тому ви можете не перейматися сервісним обслуговуванням інструменту, придбаного у нас. Гарантійне та післягарантійне обслуговування здійснюється на базі власного авторизованого сервісного центру ТД Укрсервіс.

Які можна купити шліфувальні машини Bosch в нашому асортименті

  • Ексцентрикові шліфувальні машини Bosch. Потужність від 250 до 340 Вт, кількість оборотів дорівнює 12000 об/хв, амплітуда від 2,5 до 4 мм. Максимальний діаметр диска – від 125 до 150 мм, залежно від моделі.
  • Вібраційні шліфувальні машини Bosch. Потужність дорівнює 190 Вт, кількість обертів – 12000 об/хв, частота коливань 24000, амплітуда – 2 мм.
  • Шліфувальна машина з бетону. Відрізняється високими показниками потужності 1,5 кВт, кількість обертів 9300 об/хв, працює з дисками діаметра до 125 мм, є функція плавного пуску. Оснащена пиловідведенням, що дозволяє приєднати мішки для збору пилу шліфувальні машини Bosch або будівельний пилосос. Інструмент захищений від повторного запуску у разі відновлення електропостачання після його вимкнення. Використовуються як полірувальні шліфувальні машини для різних будматеріалів, незважаючи на те, що основне призначення інструменту робота з бетоном.
  • Полірувальні шліфувальні машини. Застосовуються для фінішного полірування виробів та поверхонь. Потужність дорівнює 1400 Вт, максимальний розмір диска 180 мм, кількість обертів 3000 об/хв. Використовуються такі шліфувальні машини на автосервісах, часто застосовуються, якщо необхідно відполірувати дерево або зробити кінцеве полірування інших матеріалів.
  • Прямі шліфувальні машини Bosch. Ідеально справляються з очищенням іржі, окалини, різноманітних захисних та багатошарових ЛКП, наклейок. Діаметр диска – до 55 мм, велика кількість обертів, регульована (до 30000), є функція плавного пуску, KickBack Control (система проти заклинювання), інструмент у разі позаштатної ситуації миттєво відключається. Машина може працювати із металом, пластиком, дерев'яними поверхнями. Якісне повітряне охолодження та захист від перевантаження.

Де можна придбати якісне шліфувальне обладнання з доставкою по Україні

Інтернет-магазин e-ukrservice.com є лідером ринку будівельної техніки та інструменту вже понад 20 років. Ми співпрацюємо з більшістю брендів, ім'я яких відрізняється бездоганною репутацією, і є офіційним дилером їх продукції на території країни. У нашому асортименті ви можете підібрати та купити оригінальні вібраційні шліфувальні машини Bosch, ексцентрикові, прямі та ін. з будь-якого населеного пункту України, а наші співробітники оперативно оформлять замовлення для подальшої його передачі в офіс транспортної компанії.