Шліфмашини DeWALT

Купити
Тип шліфмашини: Эксцентриковая
Споживана потужність, Вт: 280
Кількість обертів, об / хв: 8000-12000
Частота коливань, кол / хв: 16000-24000
Амплітуда коливань, мм: 2.6
Макс. діаметр диска, мм: 125
Купити
Тип шліфмашини: Полировальная
Споживана потужність, Вт: 1250
Кількість обертів, об / хв: 600 - 3500
Макс. діаметр диска, мм: 150 - 230
Регулювання обертів: Есть
Плавний пуск: Есть
Купити
Тип шліфмашини: вібраційна
Споживана потужність, Вт: 230
Кількість обертів, об / хв: 14000
Частота коливань, кол / хв: 28000
Амплітуда коливань, мм: 1.4
Довжина стрічки, мм: 160
Показано з 1 по 3 із 3 (всього 1 сторінок)

Шліфмашини DeWALT це ручний електроінструмент відмінної якості. Застосовуються шліфувальні машини виробника для робіт спрямованих на обробку різних поверхонь і різних матеріалів. Єдине, що необхідно враховувати для придбання цієї техніки – її призначення.

Купити оригінальні шліфувальні машини Деволт можна на e-ukrservice.com. Ми є офіційним дилером продукції ТМ DeWALT на території України, тому крім найлояльніших цін на всю лінійку техніки бренду. У нашому асортименті присутні лише найбільш затребувані та надійні моделі шліфувальних машин виробника. Компанія Укрсервіс забезпечує повне сервісне, гарантійне та післягарантійне обслуговування товару на потужностях власного авторизованого сервісного центру. Кожна міні шліфувальна машина DeWALT поставляється на ринок офіційно, з гарною гарантією виробника. Жодного сірого імпорту, тільки оригінальна техніка.

Переваги шліфувальної машини DeWALT

  • Універсальність. Завдяки оптимальним показникам потужності та продуманої конструкції шліфувальні машини Деволт мають дуже широку сферу застосування. Обладнання використовується для полірування поверхонь після штукатурки, дерев'яних поверхонь та виробів з різних металів. Незамінні в роботі автомайстерень, та інших виробничо-ремонтних майстерень, де може виникнути потреба в максимально якісному фінішному поліруванні деталей та поверхонь.
  • Точність. Функція регулювання обертів гарантує максимально коректну роботу устаткування. Відмінні показники коливань, якими відрізняються ексцентрикові шліфувальні машини Dewalt і оптимальна їхня амплітуда дозволяє інструменту працювати акуратно, але при цьому дуже ефективно. Полірувальні шліфувальні машини виробника можуть працювати з дисками діаметра 150-230 мм, що робить їх набагато більш функціональними і точними.
  • Безпека. Функція Restart Protection захищає інструмент від повторного увімкнення після відновлення подачі електроенергії. Деякі моделі, залежно від призначення, можуть мати систему плавного пуску.

Які шліфувальні машини доступні для придбання

У нашому каталозі присутні два види шліфувальних машин виробника:

  • ексцентрикові шліфувальні машини Деволт;
  • полірувальні шліфувальні машини Деволт.

Де можна купити недорогі шліфувальні машини з доставкою по Україні

Компанія Укрсервіс пропонує своїм клієнтам якісне обладнання для шліфування поверхонь за найлояльнішою вартістю на ринку. У нас можна купити шліфувальні машини DeWALT з доставкою в будь-яку точку України. Крім розумної цінової політики на техніку та обладнання, ми надаємо сервіс виняткової якості, широкий вибір витратних матеріалів та професійну консультацію спеціаліста.