1
3
ТОП ПРОДАЖІВ

Опис Ексцентрикова шліфмашина DeWalt DWE6423 (DWE6423)

Ексцентрикова шліфмашина DeWalt DWE6423- електричний інструмент, призначений для шліфування деревини та інших плоских покриттів. Віброшліфмашина відноситься до професійної серії і може працювати зі шліфувальними кругами 125 мм діаметром для початкової і фінішної обробки матеріалу.

Призначення: часто використовується під час ремонтних або будівельних робіт для обробки різних дерев'яних, металевих і пластикових матеріалів; застосовується на виробництві, в процесі монтажних і демонтажних робіт.

Переваги ексцентрикової шліфмашини DeWalt

Професійна Серія

Ексцентрикова шліфмашина DWE6423 розроблена для промислового використання в майстернях і на будівництві. Вона може працювати з абразивними шліфкругами діаметром 125 мм для обробки дерева та інших поверхонь. При роботі користувач самостійно вибирає зернистість і тип кола, завдяки чому можна здійснювати і початкову чорнову роботу, і фінішну.

Висока продуктивність

В Шліфмашині Dewalt DWE6423 астановлений електродвигун на 280 Вт з регулюванням обертів. При такій потужності інструмент на холостому ходу видає до 24000 коливань за 1 хвилину з амплітудою 2,6 мм. Це забезпечує ефективну обробку матеріалу і позитивно позначається на часі роботи.

Надійність інструменту

DeWalt DWE6423 відрізняється посиленою конструкцією і витримує великі навантаження при тривалій обробці деревини. Шліфмашина має вбудовану систему DeWalt AirLock, яка дозволяє підключати будівельний пилосос для відведення пилу з робочої зони без застосування адаптера. Рукоятка для більшої зручності обладнана м'якою протиковзкою накладкою, яка надійно фіксує інструмент в руці при обробці.

Комплектація

  • Ексцентрикова шліфмашина DeWalt DWE6423
  • Текстильний мішок для збору пилу
  • Картонна коробка
  • Інструкція експлуатації

Характеристики Ексцентрикова шліфмашина DeWalt DWE6423 (DWE6423)

Тип шліфмашини Эксцентриковая
Споживана потужність, Вт 280
Кількість обертів, об / хв 8000-12000
Частота коливань, кол / хв 16000-24000
Амплітуда коливань, мм 2.6
Макс. діаметр диска, мм 125
Регулювання обертів Есть
Плавний пуск Нет
Рівень шуму, дБ 90
Вага шліфмашини, кг 1.3

Відгуки про товар

Написати відгук

Краща ціна

Відео на каналі УКРСЕРВІС

4 198 грн.
Виберіть размір!
Купити