Шліфмашини Сталь

Купити
Тип шліфмашини: Стрічкова
Споживана потужність, Вт: 850
Довжина стрічки, мм: 457
Ширина стрічки, мм: 75
Макс. швидкість стрічки, м / хв: 300
Регулювання обертів: Немає
Купити
Тип шліфмашини: Ексцентрикова
Споживана потужність, Вт: 350
Кількість обертів, об / хв: 5000-12000
Частота коливань, кол / хв: 10000-24000
Амплітуда коливань, мм: 2
Макс. діаметр диска, мм: 125
Немає в наявності Арт: 1720

442 грн. 772 грн.

Купити
Тип шліфмашини: вібраційна
Споживана потужність, Вт: 300
Кількість обертів, об / хв: немає даних
Частота коливань, кол / хв: 28000
Амплітуда коливань, мм: немає даних
Довжина стрічки, мм: 102
Показано з 1 по 3 із 3 (всього 1 сторінок)

Шліфмашини Сталь - гарна техніка для шліфування та зачистки різних поверхонь. Незважаючи на те, що вартість шліфувальної машини цього виробника досить бюджетна, її характеристики цілком достатні для роботи не тільки в домашніх умовах. Така шліфувальна машина стане хорошим помічником і на СТО.

Замовити та купити недорого обладнання для шліфування поверхонь можна відвідавши онлайн-каталог e-ukrservice.com. Ми компанія з двадцятирічним стажем у сфері постачання обладнання та техніки для будівництва та ремонту, є офіційним дилером продукції ТМ Сталь на території України. Вам не доведеться дбати про те, як отримати свою покупку - поряд з самовивозом, у нас доступна і доставка популярними транспортними компаніями в їх офіс або адресною доставкою.

Міні шліфувальна машина Сталь: особливості

  • Шліфмашини ексцентрикові. При виборі моделі варто звернути увагу на потужність, кількість обертів, частоту коливань та їхню амплітуду. Найпопулярніші моделі шліфувальних машин Сталь мають порівняно невелику потужність, але при цьому вони здатні продукувати високу кількість оборотів, на рівні з дорогими моделями іменитих виробників. Амплітуда коливань дорівнює 2 мм, орбітальні шліфувальні машини здатні працювати з диском 125 мм, і з частотою коливань від 10000 до/хв до 24000 к/хв. Присутнє регулювання обертів і вбудована система видалення пилу. Ексцентрикова шліфувальна машина цього виробника успішно застосовується для обробки рівних поверхонь. Користується успіхом у діяльності автомайстерень, СТО, здатна забезпечити як грубу обробку від шорсткості та задирок, так і фінішне полірування матеріалу.
  • Шліфмашини стрічкові. Знайшли застосування як у побуті, так і у професійній діяльності. Потужність потужності дорівнює 850 Вт, довжина шліфувальної стрічки 457 мм, її ширина - 75 мм. Швидкість руху стрічки 300 м/с. Цього цілком достатньо для повноцінної та якісної роботи інструменту. Використовуються стрічкові шліфувальні машини Сталь для обробки поверхонь великої площі. За допомогою агрегату можна зняти старе лакофарбове покриття або шар іржі. Шліфувальна машина стрічкова чудовий помічник під час ремонту, реставраційних робіт, і т.д.

Де можна купити шліфувальні машини Сталь недорого та з доставкою по Україні

Інтернет-магазин e-ukrservice.com пропонує своїм клієнтам з будь-якого регіону України замовити якісне та недороге обладнання для шліфування. Доставка здійснюється навіть у найвіддаленіші населені пункти країни. Ви зможете купити стрічкову шліфувальну машину Сталь, або ексцентрикову на найкращих умовах і з повним гарантійним і сервісним обслуговуванням.