Шліфмашини STANLEY

На складі Арт: 1995

1 690 грн.

Купити
Тип шліфмашини: Вібраційна
Споживана потужність, Вт: 240
Кількість обертів, об / хв: 16000
Частота коливань, кол / хв: 32000
Амплітуда коливань, мм: 1.6
Довжина стрічки, мм: 110
Купити
Тип шліфмашини: Стрічкова
Споживана потужність, Вт: 900
Довжина стрічки, мм: 533
Ширина стрічки, мм: 76
Макс. швидкість стрічки, м / хв: 380
Регулювання обертів: Є
На складі Арт: 1517

1 918 грн.

Купити
Тип шліфмашини: Вибрационная
Споживана потужність, Вт: 280
Кількість обертів, об / хв: 14000
Довжина стрічки, мм: 230
Ширина стрічки, мм: 93
Регулювання обертів: Нет
Немає в наявності Арт: 1994

2 439 грн.

Купити
Тип шліфмашини: Ексцентрикова
Споживана потужність, Вт: 300
Кількість обертів, об / хв: 13000
Частота коливань, кол / хв: 26000
Амплітуда коливань, мм: 2.5
Макс. діаметр диска, мм: 125
Показано з 1 по 4 із 4 (всього 1 сторінок)

Шліфмашини Stanley є ручним електроінструментом, основне призначення якого шліфування та полірування поверхонь з різних матеріалів природного та штучного походження. Ці шліфувальні машини відрізняються бездоганною якістю складання та комплектуючих, що гарантує коректну роботу обладнання протягом усього періоду експлуатації.

Якщо ви доглядаєте нові шліфувальні машини оригінальної якості, відвідайте онлайн-шоп e-ukrservice.com. У нашому асортименті представлені лише найбільш надійні та затребувані моделі з достатнім функціоналом. Компанія Укрсервіс є офіційним дилером продукції ТМ STANLEY на території України. Завдяки цьому ми здатні забезпечити окрім лояльних цін на всю техніку бренду, ще й повне її гарантійне та післягарантійне обслуговування на майданчику власного авторизованого сервісного центру Укрсервіс. Кожна шліфувальна машина цього виробника постачається офіційно та з гарною гарантією.

Кращі шліфувальні машини Стенлі: асортимент

  • Стрічкові шліфувальні машини Stanley. Виробник рекомендує використовувати обладнання для грубої зачистки та шліфування поверхонь великих площ. Для фінішного полірування цей вид інструменту не підходить. Найпопулярніші моделі мають потужність 900 Вт, регулювання оборотів, і оптимальні показники швидкості шліфувальної стрічки – 380 м/с. Шліфмашини стрічкові підходять для роботи як в умовах майстерень (техніка витривала до навантажень), так і в домашньому використанні. Вбудований адаптер для підключення пилозбірника дозволяє зробити роботу максимально чистою - достатньо приєднати сам пилозбірник, що йде в комплекті, або будівельний пилосос.
  • Шліфмашини ексцентрикові (орбітальні шліфувальні машини). Відрізняються високою продуктивністю: максимальний діаметр диска дорівнює 125 мм, кількість обертів досягає 13000 об/хв, частота коливань рана 26000 кол/хв, їхня амплітуда – 2,5 мм. Застосовуються до роботи з криволінійними чи плоскими поверхнями. Можливе використання як для стартової обробки (чорнової), так і для фінішного полірування. Вбудований адаптер для підключення пилозбірника або будівельного пилососа, і сам пилозбірник йдуть у комплекті. Легка заміна розхідника (шліфкруга) реалізована за допомогою системи кріплення з липучкою.
  • Вібраційні шліфувальні машини Stanley. Сфера використання такого інструменту, це чорнове оброблення стін, меблів, виробів з дерева від старого ЛФП та оздоблення. Найкраще підходять для роботи з плоскими поверхнями. Доцільне використання такої шліфувальної машини під час ремонту чи реставраційних робіт. Потужність від 240 до 280 Вт, кількість обертів варіантно, залежно від моделі, знаходиться в діапазоні від 14000 об/хв., до 16000.

Де можна купити шліфувальні машини СТЕНЛІ недорого та з доставкою по Україні

Компанія Укрсервіс спеціалізується на постачаннях оригінальної техніки та обладнання за лояльними цінами вже понад 20 років. У нашому асортименті ви зможете підібрати та купити вібраційні шліфувальні машини, шліфувальні машини орбітальні (ексцентрикові) та стрічкові машини для шліфування на найкращих умовах і з доставкою в будь-яку точку України. Професійна консультація спеціалістами та оперативна обробка замовлення – гарантовані, ми цінуємо ваш час.