Штроборізи EINHELL

Немає в наявності Арт: 1874

5 448 грн.

Купити
Тип живлення: мережа
Потужність, кВт: 1.32
Діаметр круга, мм: 125
Ширина пазу, мм: 8 - 26
Регулювання ширини: немає
Глибина паза, мм: 8 - 30
Показано з 1 по 1 із 1 (всього 1 сторінок)

Штроборізи Einhell здатні стати незамінним помічником під час прокладання штроб (борозен) для комунікацій. Борозноділ виробника затребуваний у діяльності електриків та сантехніків. Працюють штроборізи по бетону, цегляній кладці, потужності обладнання буде достатньо навіть для штроблення кам'яних поверхонь. Бренд випускає штроборізи з двома дисками, і це гарантує максимально ефективну їхню роботу: швидко та якісно, ​​плюс продумана конструкція та функціонал дозволяють використовувати інструмент працює чисто – є можливість підключення будівельного пилососу.

Якщо ви шукаєте кращі штроборізи оригінальної якості, завітайте на інтернет-каталог e-ukrservice.com. У нас бороздороб купити можна на найкращих у країні умовах. Компанія Укрсервіс вже не перший рік є офіційним дилером продукції ТМ EINHELL на території України. Крім того, що на бороздороб ціна лояльна і якість інструменту по-справжньому висока, ми забезпечуємо повне його сервісне обслуговування на майданчику власного авторизованого центру Укрсевіс.

Штроборіз бороздороб Einhell: переваги

  • Потужний двигун.
  • Безступінчасте регулювання обертів. Необхідні параметри роботи можна встановити плавним налаштуванням.
  • Заміна оснастки швидка. Здійснюється за допомогою блокування шпинделя, внаслідок чого можлива надійна фіксація диска.
  • Регулювання глибини та ширини штроблення. Крок регулювання ширини дорівнює 3,5 мм, ширина обробки становить від 8 до 26 мм, а глибина – від 8 до 30 мм.
  • Плавний запуск. Ця особливість дозволяє максимально знизити навантаження двигуна при запуску інструменту.
  • Захист двигуна від можливого навантаження.
  • Додаткова рукоятка забезпечує надійний хват і знижує навантаження на руки оператора.
  • Більш коректна робота і безперешкодний хід по оброблюваній поверхні гарантується додатковим роликом, який розташовується безпосередньо поруч із дисками.
  • Борознороби штроборізи Енхель обладнані адаптером, який дозволяє працювати максимально акуратно, і практично без пилу. За допомогою адаптера можна підключити пилосос (як стандартний, так і промисловий), і працювати в зручних умовах.

Де можна купити недорого штроборізи в Україні

Компанія Укрсервіс пропонує своїм клієнтам недорогі штроборізи оригінальної якості з доставкою до будь-якої точки країни. У нашому асортименті штроборізи від виробників зі світовим ім'ям, серед яких, безперечно, і торгова марка EINHELL. Щоб не сумніватися в якості інструмента, і штроборіз бороздороб купити за найвигіднішою ціною, звертайтеся до професіоналів. ТД Укрсервіс займається постачанням обладнання та електроінструменту на ринок України вже понад 20 років, і гарантуємо не лише бездоганну якість продукції, а й професійну консультацію фахівців.