Штроборізи GTM

Купити
Тип живлення: мережа
Потужність, кВт: 1.4
Діаметр круга, мм: 125
Ширина пазу, мм: 3 - 29
Регулювання ширини: немає
Глибина паза, мм: 30
На складі Арт: 2480

4 777 грн. 5 478 грн.

Купити
Тип живлення: мережа
Потужність, кВт: 1.8
Діаметр круга, мм: 125 / 150
Ширина пазу, мм: 30
Регулювання ширини: так
Глибина паза, мм: 35
Купити
Тип живлення:
Потужність, кВт: 2.6
Діаметр круга, мм: 230
Ширина пазу, мм: 3 - 41
Регулювання ширини:
Глибина паза, мм: 20 - 65
Показано з 1 по 3 із 3 (всього 1 сторінок)

Штроборізи GTM – електроінструмент, основним призначенням якого є штроб (борозен) для монтажу різних комунікацій (у тому числі сантехнічних труб невеликого діаметру та електропроводки). Також бороздороб застосовується у роботах з організації систем харчування обладнання та електротехніки великої енергоємності. Штроборез виробника живиться від мережі, тому його можна використовувати у закритих приміщеннях – вихлопні гази відсутні. Працюють GTM штроборізи по бетону, цегляній кладці, успішно справляються навіть зі штробленням кам'яних поверхонь.

ГТМ бороздоділ можна купити на e-ukrservice.com. Компанія Укрсервіс є офіційним дистриб'ютором продукції ТМ GTM на території України, тому ми пропонуємо найвигідніші ціни на техніку та обладнання бренду. У нашому асортименті можна штроборіз бороздороб купити необхідної потужності, глибини та ширини штроблення та інших ключових параметрів. Кожен штроборіз борознорою ГТМ поставляється в багатій комплектації і з гарною гарантією виробника.

Переваги, за якими точно варто придбати професійні штроборізи GTM

  • Надійний двигун великої потужності. Залежно від моделі, потужність може досягати від 1,4 кВт до 2,6 кВт. Такі показники гарантують якісний різ не тільки цегляної кладки та бетонного покриття, інструмент настільки витривалий, що здатний працювати навіть зі штучним або натуральним каменем без небезпеки перевантаження. Борозноділ штроборез орієнтований на оптимізацію робочого процесу, тому завдяки своїм відмінним технічним характеристикам та можливості стабілізації оборотів за допомогою функції Constant Electronic під час навантаження обладнання суттєво економить час та сили оператора.
  • Оптимальна глибина та ширина штроблення. Інструмент здатний зробити борозну 29х30 або 41х65 мм в залежності від моделі. Це дозволяє легко прокласти навіть кабельну продукцію великого перерізу або водопровідні труби середнього діаметра по об'єкту.
  • Зручна ручка. Ергономічна, прогумована, гарантує зручний хват, і як наслідок знижує навантаження на руки під час роботи.
  • Швидка заміна оснастки. Агрегат працює з колами діаметром 125 та 230 мм, також в залежності від моделі.
  • Вбудований адаптер для підключення пилососу.
  • Комфортна робота гарантується легким пересуванням інструменту поверхнею за допомогою чотирьох прогумованих опорних роликів. Також вони виступають і своєрідними опорними точками на поверхні під час позиціонування ріжучого елемента на поверхні, що обробляється.
  • Багатофункціональність. Можливість використовувати як болгарку. Особливість також говорить на користь того, що це найкращі штроборізи.
  • Доступна ціна. Незважаючи на відмінні характеристики та функціонал GTM – це досить недорогі штроборізи.

Де придбати GTM штроборізи за низькими цінами в Україні

Компанія Укрсервіс пропонує своїм клієнтам по-справжньому якісне обладнання для штроблення стін, стелі та підлоги. Крім того, що у нас на бороздороб ціна є найбільш лояльною на ринку України, ми здійснюємо їхнє повне сервісне обслуговування. Звертайтеся за контактами, вказаними на сайті, і наші менеджери нададуть професійну консультацію щодо кожної моделі обладнання, оформлять замовлення та зорієнтують за умовами доставки транспортними компаніями, а також підкажуть, де можна почитати на штроборізи відгуки реальних користувачів.