Шурупокрути MIGHTY SEVEN

Купити
Вид інструменту: дриль-шурупокрут
Клас: професійний
Патрон: швидкозажимний
Розмір патрона, мм: 13
Мaх. діаметр свердління в дереві, мм: 60
Мах. діаметр свердління в металі, мм: 13
Купити
Вид інструменту: дриль-шурупокрут
Клас: побутовий
Патрон: під биту
Розмір патрона, мм: 6.35
Макс. діаметр сверління в бетоні, мм: немає даних
Мах. крутний момент, Нм: 100
Купити
Вид інструменту: дриль-шурупокрут
Клас: професійний
Патрон: швидкозажимний
Розмір патрона, мм: 13
Мaх. діаметр свердління в дереві, мм: 60
Мах. діаметр свердління в металі, мм: 13
Показано з 1 по 3 із 3 (всього 1 сторінок)

Шурупокрути Mighty Seven – якісний ручний електроінструмент. Застосовуються шурупокрути виробника в досить великому комплексі робіт. За допомогою техніки можна максимально швидко закрутити кріпильні елементи, викрутити їх, висвердлити отвори в дерев'яному матеріалі, гіпсокартоні, а ударні шурупокрути дозволяють ефективно працювати навіть із бетоном або цегляною кладкою.

Купити шурупокрути цієї торгової марки на найкращих в Україні умовах можна відвідавши інтернет-магазин e-ukrservice.com. У нашому асортименті є тільки найпрактичніші та продуктивні моделі з великим ресурсом експлуатації. Укрсервіс є офіційним дилером продукції ТМ MIGHTY SEVEN на території України. Тому, крім лояльної цінової політики на шурупокрути акумуляторні виробника, повне їх гарантійне та постгарантійне обслуговування, у нас постійно проводяться акції на шурупокрути Mighty Seven, ви отримуєте можливість придбати якісний електроінструмент за відмінною вартістю.

Дрилі шурупокрути Mighty Seven: види

 • Безщіткові шурупокрути. Безщіткові моделі це, як правило, інструмент для професійного використання.
 • Шурупокрути із щітковим двигуном. Вид інструменту, призначення якого – використання у побуті, для вирішення повсякденних завдань.

На безщіткові акумуляторні шурупокрути вартість, звісно вище, оскільки техніка призначена максимально тривалої роботи – тобто. екстремальні навантаження шурупокрут чудово витримує. Щіткові моделі дещо більш чутливі до великих навантажень, тому не рекомендується перевищувати тривалість і складність роботи, а чітко дотримуватися рекомендацій виробника, і інструмент коректно функціонуватиме довгі роки.

Ключові характеристики найпопулярніших моделей: звертаємо увагу при виборі

 • Патрон. Швидкозатискний або під біту.
 • Кількість режимів та швидкостей роботи.
 • Напруга акумулятора. АКБ побутових моделей шурупокрутів виробника характеризуються напругою 12 В, професійних – 18 В та більше.
 • Максимальний момент, що крутить, знаходиться в діапазоні від 67,8 до 100 Нм.
 • Наявність чи відсутність функції удару, реверсу.
 • Максимальний діаметр свердління у матеріалі.
 • Розмір. Це досить маленькі шурупокрути, але за таких скромних розмірів відрізняються відмінною потужністю і продуктивністю.
 • Вага невелика, форма інструменту ергономічна.
 • Додаткові функціональні можливості: захист від перевантаження та перегріву.

Де можна шурупокрути акумуляторні купити в Україні з доставкою

Компанія Укрсервіс пропонує споживачам з України замовити акумуляторні дрилі-шурупокрути з доставкою до будь-якої точки країни. Крім того, що на акумуляторні дрилі шурупокрути ціна в нашому онлайн-шопі є приємною за замовчуванням, ми постійно проводимо знижки та розпродажі. Стежте за ціною на сайті, або звертайтеся до наших спеціалістів, і вони нададуть інформацію за актуальними цінами на будь-яку модель шурупокрута Mighty Seven.