Шурупокрути STANLEY

Купити
Вид інструменту: дриль-шурупокрут
Клас: професійний
Патрон: швидкозажимний
Розмір патрона, мм: 13
Мaх. діаметр свердління в дереві, мм: 38
Мах. діаметр свердління в металі, мм: 13
Купити
Вид інструменту: дриль-шурупокрут
Клас: професійний
Патрон: швидкозажимний
Розмір патрона, мм: 13
Мaх. діаметр свердління в дереві, мм: 35
Мах. діаметр свердління в металі, мм: 13
Купити
Вид інструменту: дриль-шурупокрут
Клас: професійний
Патрон: швидкозажимний
Розмір патрона, мм: 10
Мaх. діаметр свердління в дереві, мм: 20
Мах. діаметр свердління в металі, мм: 10
Немає в наявності Арт: 1508

4 298 грн. 5 129 грн.

Купити
Вид інструменту: дриль-шурупокрут
Клас: побутовий
Патрон: швидкозажимний
Розмір патрона, мм: 13
Мaх. діаметр свердління в дереві, мм: 25
Мах. діаметр свердління в металі, мм: 13
Показано з 1 по 4 із 4 (всього 1 сторінок)

Шурупокрути Stanley здатні стати не тільки незамінними помічниками у побуті, але й повноцінним робочим інструментом за умов професійного використання. Stanley шурупокрути отримали визнання завдяки винятковій якості комплектуючих та складання. Шурупокрути виробника відомі завдяки фірмовому дизайну та жовто-чорним тонам. Однак дизайн, це, природно, не найголовніша перевага інструменту. Цінують електроінструмент насамперед за надійність та ефективність.

Купити шурупокрути цього бренду можна, відвідавши онлайн-каталог магазину e-ukrservice.com. У нашому асортименті є не тільки найбільш професійні з багатим набором функцій, але й шурупокрути для використання в побуті, які є більш бюджетними в плані вартості. Компанія Укрсервіс вже не перший рік є офіційним дилером продукції ТМ STANLEY на території України, окрім того, що ціни на шурупокрути у нас є досить лояльними, ми здійснюємо повне гарантійне та післягарантійне обслуговування інструменту на базі власного авторизованого сервісного центру. Всі акумуляторні шурупокрути цієї торгової марки поставляються на ринок країни офіційно і з гарною гарантією виробника.

Шурупокрути Stanley: види

  • Безщіткові шурупокрути. Належать до професійної серії інструменту, але, природно, можуть бути використані і в домашніх умовах.
  • Щіткові. Більш чутливий до високих навантажень електроінструмент, рекомендується використання в побуті. При дотриманні рекомендацій виробника термін експлуатації такий самий тривалий, як і обладнання професійного класу.

Стенлі шурупокрути: переваги

  • Мобільність. Акумуляторні моделі не прив'язані до розетки, тому можуть бути використані навіть на об'єктах, де відсутнє електропостачання як таке, або тимчасово.
  • Слайдерне кріплення акумулятора. Кращий варіант у порівнянні зі способом кріплення у вигляді обойми.
  • Регулювання крутного моменту муфтова із цифровими позначеннями. Це дає можливість максимально точно настроїти інструмент залежно від рівня навантаження та складності роботи.
  • Редуктор планетарного типу Одно- або двошвидкісний.
  • Індикатор заряду АКБ.
  • Підсвічування.

Де можна недорого і з доставкою шурупокрути акумуляторні купити в Україні

Компанія Укрсервіс пропонує щіткові та безщіткові шурупокрути купити на найкращих в Україні умовах. Крім того, що на шурупокрути Stanley ціни в нашому інтернет-магазині є виваженими та лояльними, ми гарантуємо професійну консультацію, оперативну доставку та повне сервісне обслуговування протягом усього періоду експлуатації інструменту. Звертайтесь за контактами, вказаними на сайті, та менеджери ТД Укрсервіс підкажуть актуальні ціни, а також шурупокрути зі знижками та орієнтують, де можна почитати на шуруповерти Стенлі відгуки реальних користувачів.