Швонарізчики ECHO

Купити
Діаметр диску, мм: 350
Глибина різу, мм: 125
Посадковий отвір, мм: 25.4
Об'єм двигуна, куб.см: 73.5
Потужність двигуна, к.с.: 4.4
Об'єм паливного бака, л: 0.7
Показано з 1 по 1 із 1 (всього 1 сторінок)

Відгуки в категорії

Саша
Радует когда инструмент выполнен очень качественно! Запускается очень легко, все продумано до мелочей!
Олексій Григорович
Хороший різчик, зручно керувати, зручно регулювати глибину різу. Ріже чітко - що асфальт, що бетон, без сколів. Потужний двигун HONDA стоїть. Купляв 7 років тому в іншому місці, працює й досі без проблем.
Уманець Євгенія
Вибрали у вас на сайті, придбали, поки всім задоволені. Виготовлений якісно, в керуванні простий. Зручно регулюється глибина шва. Ріже швидко, рівно, точно. Найближчим часом надіємся, що будуть в наявності і купимо ще один.
Бойчев Г.
Не самий швидкий агрегат, але ріже на славу, бетон і асфальт бере чудово, простий в управлінні. Ріже рівно, плавно, камінці також розрізає, не скаче при цьому. Диск краще зразу взяти якісний, бо дешеві вже замучився міняти.
Загамула Степан
Прекрасно підійшов під час прокладання по підлозі дротів живлення для станків в цеху. Ріже рівно, прямо, вібрації при роботі не відчуваю, різчик не вихиляється в сторони, можна працювати максимально довго, не боятися, що перегріється.
Тиховод Володимир
Ріже відмінно, не потрібно ним водити по одному місцю кілька разів. При роботі вібрації немає, не дрижить, тому різ виходить рівний, навіть якщо в бетоні трапляється камінчик чи ще щось, то зворотнього удару немає, диск і сам швонарізчик не відкочуються назад.
Денис Алексийчук
Глубина реза - оптимальная, для моих работ подходит. Резчик оснащен хорошим двигателем, что сразу чувствуется, когда берешь его в руки, очень приятно им работать. Цена доступнее, чем у других продавцов. Рекомендую и товар и магазин.
Листопад Максим
Експлуатується щодня, поставлені задачі рішає блискуче. Простий в керуванні. Може не самий швидкий, але ріже добре, впевнено, що бетон, що камінь. Двигун взагалі безпроблемний, запускається добре, обороти тримає стабільно.
Гліб Кустенко
Працюємо ним щоденно, із задачами справляється на ура. При роботі йде легко, не треба штовхати на себе, різ вбік не з'їжджає. Зона різу проглядається чудово. Вода на диск і зону різу подається акуратно, не хлюпає в сторони і на ноги. Рекомендую всім.
Вірич Сашко
Електроріз чудовий, диск не б'є, впевнено ріже бетон, цеглу, метал. Для роботи з водою є все необхідне. Бюджетні варіанти не розглядав по причині великих об'ємів робіт. Покупкою, як і обслуговуванням магазину, задоволений.
Валерий
Резак хороший. Работой и процесом доволен. Режит заливку, асфальт быстро. В руках лёгкий. 
Владислав
Я дивуюсь чому раніше не було таки приборів. Ніколи б не подумав, що циркуляркою на виворіт буду різати асфальт і при цьому не будуть трастися руки і все тіло. Різка хороша, міцна і потужна. Ріже швидко.
Валентин
Мощная машина. Работает быстро. 
Мирослав
Здебільшого ріжу нею асфальт. Ріже швидко, глубина нормальна. Процес простий і швидкий.
Леонид
чуть не купил с китайским движком, здоров, что менеджер подсказал что есть с японским двигателем. Мы часто используем швонарезчик и Масальта нам подходит по качеству и цене. Спасибо. Леонид из Житомира
Лаврентий
Вещь профессиональная. Реально мощный режчик.
Костя
Очень мощная машина, скажу вам прямо. Я даже не понимаю почему их небыло в советское время. Режит асфальт, резали бетон. Отлично. Не надо ничего долбить, нет ни каких разбитых швов. Все очень акуратно. Машина очень выносливая. Для дорожных работ то, что надо. Мотор Хондовский. 
Швонарізчики ЭХО