Снігоприбирачі EGO

Купити
Тип снігоприбирача: акумуляторний
Ширина захоплення, см: 60
Висота захоплення, см: 50
Керування напрямком викиду: є
Регулювання дальності викиду: є
Макс. дальність викиду, м: 15
Показано з 1 по 1 із 1 (всього 1 сторінок)

Снігоприбирачі EGO – обладнання для професіоналів. Акумуляторний снігоприбирач здатний легко впоратися навіть із великими обсягами снігу. Висока продуктивність агрегатів цього бренду - далеко не єдина їхня перевага. Снігоприбирач мобільний завдяки літій-іонному акумулятору великої ємності. При цьому техніка, на відміну від бензинових снігоприбиральних машин, працює практично безшумно.

Якщо ви шукаєте оригінального снігоприбирача від виробника EGO, відвідайте онлайн-каталог магазину e-ukrservice.com. У нас ви зможете купити снігоприбирач SNT2400E цього бренду на найкращих умовах країни. Компанія Укрсервіс є офіційним дилером продукції ТМ EGO на території України, тому ми можемо запропонувати не лише найвигідніші ціни, а й повне сервісне, гарантійне та післягарантійне обслуговування техніки та обладнання цього виробника. Кожен снігоприбирач акумуляторний EGO поставляється в Україну офіційно, з гарною гарантією виробника. Жодного «сірого» імпорту, ми працюємо виключно у правовому полі.

Чому SNT2400E очолює рейтинг акумуляторних снігоприбирачів: переваги

  • Потужність. Незважаючи на те, що акумуляторна техніка, за потужністю вона не поступається агрегатам з бензиновим двигуном.
  • Надійний безщітковий двигун.
  • Технологія Peak Power. Запатентована компанією. За допомогою технології можна поєднати потужність двох АКБ, оскільки слот під акумулятори спарений.
  • Надійний сталевий шнек. Завдяки тому, що він зубчастий, є можливість очищення навіть снігу, що злежався, або наста. Устаткування надзвичайно ефективне.
  • Хороші показники захоплення снігу. Снігоприбирачі акумуляторні EGO здатні захопити площу шириною до 60 сантиметрів. Максимальна висота захоплення дорівнює 50 сантиметрам.
  • Тонка настойка. Можливе регулювання напрямку та дальності викиду снігу (до 15 метрів), регулювання швидкості обертання шнека, регулювання висоти рукоятки.
  • Надійний корпус та комплектуючі. Виготовляються з ударостійкого пластику та якісної сталі.
  • Підсвічування у темний час доби. Реалізується за допомогою чотирьох фар високої яскравості.
  • Прохідність. Снігоприбирачі самохідні, пересуваються на пневматичних колесах висотою 38 сантиметрів, що робить їх практично невразливими навіть на нерівній поверхні та в умовах досить високого снігового покриву. Агрегат може пересуватися вперед на трьох передачах та назад на одній. Планетарний механізм коліс дозволяє здійснити поворот техніки на місці.

ЕГО - найкращий акумуляторний снігоприбирач також в силу свого інтуїтивно простого та зрозумілого керування за допомогою контрольної панелі, на якій відображаються всі задані параметри очищення снігу. Купити снігоприбирачі бренду варто також тому, що акумуляторна пара забезпечує можливість тривалої роботи навіть в екстремальних умовах. Площа обробки на одному заряді може досягати 280 кв. м.

Чи можна купити акумуляторний снігоприбирач EGO з доставкою по Україні

Компанія Укрсервіс поставляє обладнання та техніку від найкращих світових брендів на ринок країни вже більше 20-ти років, ми пропонуємо не тільки виняткову якість та хороші ціни, але й робимо все для того, щоб покупки в нашому інтернет-магазині були максимально комфортними для клієнта . Тому у нас можна EGO снігоприбирач акумуляторний купити з доставкою до будь-якого населеного пункту України за допомогою популярних транспортних компаній. За детальною консультацією щодо технічних характеристик, актуальної ціни на снігоприбиральні машини, умов та термінів доставки товару звертайтесь до наших менеджерів.