Снігоприбирачі Sequoia

Купити
Тип снігоприбирача: бензиновий
Ширина захоплення, см: 62
Висота захоплення, см: 54
Керування напрямком викиду: є
Регулювання дальності викиду: є
Макс. дальність викиду, м: 11
Купити
Тип снігоприбирача: бензиновий
Ширина захоплення, см: 67
Висота захоплення, см: 54
Керування напрямком викиду: є
Регулювання дальності викиду: є
Макс. дальність викиду, м: 11
Показано з 1 по 2 із 2 (всього 1 сторінок)

Бензинові снігоприбирачі Sequoia відносяться до професійних снігоприбиральних машин. З їх допомогою можна очистити і пухкий свіжий сніг, і той, що вже злежався на великій площі максимально ефективно. Потужний фірмовий двигун солідного об'єму, надійні комплектуючі та якісне складання забезпечують коректну роботу снігоприбирача навіть під час екстремальних навантажень. Снігоприбирач самохідний, це також відіграє важливу роль: від оператора агрегату потрібно мінімум зусиль.

Якщо ви шукаєте, де можна Sequoia снігоприбирач купити за найвигіднішою вартістю, відвідайте каталог інтернет-магазину e-ukrservice.com. Поряд із розумним ціноутворенням на всю лінійку техніки ми пропонуємо повне сервісне її обслуговування. Компанія Укрсервіс є офіційним дилером продукції ТМ Sequoia на території України, тому найкращі умови придбання – у нас. Кожен снігоприбирач бензиновий цього виробника поставляється офіційно з усіма відповідними сертифікатами і гарною гарантією виробника.

Бензиновий снігоприбирач Sequoia: переваги

  • Потужний та надійний фірмовий двигун LCT 208-4T Winter Engine. Має потужність в 7 л.с. чи 5.15 кВт.
  • Металевий зубчастий шнек. Дозволяє впоратися зі снігом, що злежався, і/або настом.
  • Відмінні параметри захоплення снігу під час роботи. Ширина: 62-67 сантиметрів залежно від моделі агрегату, а висота захвату дорівнює 54 сантиметрам. Це, безумовно, одні з найкращих показників у лінійці обладнання такого класу.
  • Електростартер. Гарантує максимально комфортний запуск техніки навіть за мінусової погоди або в умовах підвищеної вологості (наприклад, під час снігопаду).
  • Пересування. Професійні снігоприбирачі Sequoia пересуваються на 8 різних передачах, 6 з яких забезпечують рух уперед та 2 – для заднього ходу.
  • Тонка настойка. Можливе регулювання напряму викиду снігу, регулювання дальності його викиду від 1 до 12 метрів.
  • Прохідність. Може пересуватися на гусеничних траках або на великих колесах великого діаметру, тому будь-яка з моделей характеризується відмінною прохідністю навіть за умов не ідеального рельєфу або на горбистих ділянках.
  • Комфортну роботу оператору забезпечує підігрів ручок. Підсвічування реалізовано за допомогою великої та яскравої LED-фари.

Завдяки тому, що враховані всі можливі нюанси при конструюванні агрегату, снігоприбирач самохідний бензиновий від виробника Sequoia здатний значною мірою скоротити витрати часу та сил, які потрібні для очищення великої території від снігу.

Чи можна снігоприбирачі бензинові купити з доставкою по Україні

Якщо хочете недорого та з доставкою купити снігоприбиральну техніку, звертайтесь до нашого інтернет-магазину. На кожен Sequoia самохідний снігоприбирач ціна пропонується найлояльніша на ринку України. Ми забезпечимо оперативну доставку до будь-якої точки країни найкращими транспортними компаніями. Кожен агрегат цього бренду з нашого асортименту має приголомшливу надійність та ефективність. Щоб купити оптимальну модель снігоприбиральної машини, вам просто необхідно звернутися до наших менеджерів або заповнити форму на сайті. Ми надамо всю необхідну інформацію та виконаємо замовлення максимально швидко.